Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdett el fikázni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el fikázni? Férfiakat?

Figyelt kérdés

Nem jöttünk ki jól a levelezés alatt. Tűz és víz. Befejeztük. Aztán egyik nap megint rám írt. Gondolom épp unatkozott. És megint elkezdünk valamin vitázni, aminek az lett a vége, hogy elkezdte:"az ilyen nőknél még a sör és foci is jobb" "mit kellett volna akarjak egy 10 évvel idősebb öregasszonytól", illetve, hogy ő nem nőgyűlölő és milyen jól kijön a nőkkel csak velem nem, meg stb stb.

Eleve, ezt a kapcsolatot nem én kezdeményeztem. Ő írt rám, hogy simán letagadhatok 10 évet, nem nézek ki 39-nek.Erre most ilyeneket ír. Mondjuk nekem se kellett több, mert leírtam, ha te tényleg olyan jól kijössz a nőkkel, ilyen külsővel, komoly barátnőd kéne legyen, aztán mi van, 2 táskakutyával élsz, akit állítom valami exed hagyott a nyakadon. Meg egyébként is, elvagy tévedve, nálad sokkal jobb pasik léteznek, akik mondjuk mérnöki diplomával rendelkeznek és tudok velük a villamos hálózatról beszélni, nem a foci, sör és egyéb komolytalan szrságokról. Írtam neki, h ütődött és majd megtalálja a Csipkerózsikáját.

Én is tudok fikázni.... De miért kell ez így utólag, számomra érthetetlen?



2021. jún. 3. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Majd...szólj ha megnyugodtál.
2021. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát tetszel neki és most őrjöng, amiért ilyen béna, hogy elcseszte a beszélgetést veled.
2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanis akit nem érdekel a másik, az nem ír neki, és ennyi. Mivel ír, érdekled. Csak nem képes megtalálni a hangot veled, és emiatt ki van bukva. 2 voltam.
2021. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért kezdett el fikázni, mert egy agyatlan balfék. Szerintem jól leoltottad. Megérdemelte.
2021. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor elgondolkodom miért számit a kor. 40 körül vagytok de mint a dedóban.
2021. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Rám ír 4 nap múlva valami refluxos témával, aztán azt írja, hogy én vagyok pióca.... XD Meg ilyet leír, hogy "üllj" vissza az iskolapadba". Mondom ne hari de, aki 2 ll-el leírja, annak kéne inkább. "Jó oda nem kell vissza ülni, de rám rám ülhetnél."

Ez vagy sík hülye vagy szórakozik. És tuti nem is normális....


Kivagyok az ilyen pasiktól agyilag

2021. jún. 3. 19:40
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez tini kapcsolatok?
2021. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De az ilyet le kell tiltani.
2021. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nahát ezek az "érett" negyvenesek. Kár, hogy minden mai technológiához hülyék mint a segg, de még magánéleti ügyekben is ennyire buták lennének? Hmm...🤔 27N
2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt az első gondolatom rögtön, hogy felettébb gyerekes stílusban írogattatok egymásnak. Ha ennyire nem megy valami, jobb rajta felülemelkedni.
2021. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!