Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nagyon helyes pasi kizárólag kicseszésből randizzon a másikkal?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve lett vége a kapcsolatomnak a volt párommal. Nem érzek iránta semmit, ráadásul lelki zsaroló, bántalmazó is volt. Ő úgy éli meg a helyzetet, hogy én előzetes jel nélkül szakítottam, mert a barátnőim és a szüleim telebeszélték a fejemet, és ok nélkül összetörtem őt.

Viszont, megismerkedtem egy haverjával, aki elkezdett udvarolgatni, randiztunk is párszor, meg is csókolt már, minden jól alakul.

Feltett fb-ra rólunk egy közös képet is.

Azóta az exem nem hagy békén, "jóindulatúan" figyelmeztet, hogy szórakozni akar velem a srác, én neki senki vagyok, meg, amikor együtt voltunk, akkor olyanokat mondott, hogy még szexre sem kellenék neki, de poén lenne velem szórakozni, szóval ha nagyon kiakasztom, akkor szóljon neki, mert jó móka lenne, mert imád lányokkal szórakozni, mert undorító neki, ahogy elalélnak a külsejétől jó érzés helyretenni néhány magáról sokat képzelő hercegnőt. Ők egyébként csak ilyen netes szintű haverok, általánosból ismerik egymást, legalább 10 éve nem találkoztak élőben (költözés miatt), soha nem jártak el együtt sehová, csak egy játékot szoktak néha együtt játszani, de már egy ideje azt sem.

Küldött screenshotokat is, hogy a játékban írogatta még régen ezeket a srác, de nem is látom, mikori a screenshot és nem is tudom, kié a nicknév.

Rákérdeztem a srácnál, hogy tényleg mondott-e ilyeneket, mert az exem ezt mondta, de csak azt kaptam válasznak, hogy ha ezt a kérdést komolyan gondolom, akkor ő nagyon el fog keseredni.

Az exem közben begorombult, elkezdte sorolni, hogy hány pasi hogyan alázott meg, egészen a gimiig visszament, aztán a konklúzió az volt, hogy mégis mit képzelek, hogy egy ilyen felső kategóriás pasi tényleg akarna tőlem bármit is, józanító pofon kéne apámtól, amiért így el vagyok szállva.


Szerintetek létezik ilyen, vagy csak az önbizalmamat akarja megtaposni megint? Amúgy sem volt soha sok önbizalmam, mert régebben a saját barátnőim is áskálódtak ellenem, meg ha bármit változtattam magamon (új frizura, miniszoknya, smink), akkor azt mondták "jótanácsból", hogy nevetségessé teszem magam. A pasik meg vagy szexre akartak, zaklattak, amikor pedig visszautasítást kaptak, akkor megaláztak. Nagyon kevés férfi volt velem normális, ők pedig általában vagy közeli kollégák, vagy párkapcsolatban élők, vagy pedig idősebbek. Az exem pedig átlag alatti külsejű, lelkileg pedig bántalmazó, zsaroló, és meg van róla győződve, hogy nekem örökre hálásnak kellene lennem azért, hogy ő hajlandó volt velem kapcsolatra, és nála jobbat nem kaphatok soha.

Az exem "haverja" az első, aki igazán rendes velem - eddig legalábbis.



2021. jún. 1. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tiltsd le az exed...
2021. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is tiltsd le az exet, a srácot meg mutasd már meg nekem priviben, szívesen segítek, akkor is, ha esetleg megszivatna a szemét(elég csinos nő vagyok).


Esetleg ráírok és kiderítjük, mennyire gondolja veled komolyan.

2021. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Az exed egy barom, tiltsd le és foglalkozz a mostani pároddal.
2021. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

"exem lelki zsaroló, bántalmazó is volt"



"szórakozni akar velem a srác, én neki senki vagyok, meg, amikor együtt voltunk, akkor olyanokat mondott, hogy még szexre sem kellenék neki, de poén lenne velem szórakozni, szóval ha nagyon kiakasztom, akkor szóljon neki, mert jó móka lenne, mert imád lányokkal szórakozni, mert undorító neki, ahogy elalélnak a külsejétől jó érzés helyretenni néhány magáról sokat képzelő hercegnőt"


Kérdezem h szted véletlenül haverok?

Egyik nyomorultról mész a másikra aztán meglepődsz ha tönkretesznek, meg majd jön a nem bizol senkiben meg minden pasi ugyanolyan, de később is csak azt fogod észrevenni aki igy kezel mint ők. Te is csak egy tucat csaj vagy.

2021. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exed szemetkedik csak. Tilsd le mindenhonnan.
2021. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a bantalmazó exed akarja besározni a veled jól bánó, szeretetteljes férfit, akivel semmi gond.

Egyet tehetsz, tiltsd le az exed és élj végre boldogan. A fiút pedig ne gyanúsítgasd mert nem adott rá okot!

2021. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül bezöldeztem a második válaszolót pedig nagyon kártékony amit mond. Nem kell taktikázni meg tesztelgetni a fiút, fogadd el hogy szeret, nem adott okot a bizalmatlanságra. A volt párod akiről te is tudod hogy csak rosszat akar neked, ő próbál közétek állni. Ne higgy neki. A mostani párodban meg tanulj meg bízni. Ne dobd el bizalmatlanságból a boldogságot.
2021. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem olvastam el a kérdést mert hosszú, és mert nem érdekelnek más emberek problémái, de azt tudd, hogy minden létezik, és mindennek az ellentéte is.
2021. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanaz jutott eszembe, mint az elsonek.

Miert tud meg egyaltalan ilyen dolgokat irni neked az exed? Miert nincs letiltva legkesobb az elso ilyen uzenet utan?

2021. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan haverom, aki csak meg akart dugni egy csajt, mert a csaj dobott egy másik srácot, de a vége az lett, hogy pár évig együtt voltak... :D (Persze közben megcsalta néhányszor...)
2021. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!