Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik messze laknak egymástól:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik messze laknak egymástól: Hogy oldjátok meg? És hol töltitek el az időt (főleg friss kapcsolatnál)?

Figyelt kérdés
Idővel érhető hogy egymáshoz utazás csak kapcsolat elején találkozó és merre mentetek ?
2010. aug. 24. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
teliírod az msn személyes üzenetedet szivecskékkel és a nevével
2010. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy oldjuk meg? Busz. Ő jön hozzánk.


Idővel érhető hogy egymáshoz utazás csak kapcsolat elején találkozó és merre mentetek ?


Ezt a részét meg nem értem.

2010. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mivan?? Kérdésre válaszoljál légyszíves...
2010. aug. 24. 18:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen azt értem. De úgy mondom hogy mikor elején van a kapcsolat és akkor rögtön nem mész át a másikhoz...akkor hol töltitek el az időt. 19 vagyok és ő 16... Utána mikor már nem friss a kapcsolat akkor igen átmegyünk a másikhoz. Csak aki messze lakik másiktól és kapcsolat az elején van akkor merre addig mig el nem jutnak annyi ideig (pár hét gondolom) hogy egymáshoz átmennek. Vagy rögtön igy kezdik??
2010. aug. 24. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, kisvárosban élek, nálunk úgy volt, hogy az első találkozás abból állt, hogy sétáltunk. Rengeteg kilómétert és több órán át. Fárasztó volt, de rengeteget beszélgettünk. Amikor másodjára jött, már filmeztünk.
2010. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

2 kérdést tettél fel, az elsőre válaszoltam


az időt pedig msnen töltsétek el

egymáshoz utazni meg minek, ott a cam, ma úgyis az a divat nálatok

2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kell lekezelően beszélni...nálam nem divat! Az max este beszélgetni msn arra jó lesz. De pl suli után találkozni és mindig sétálgatni unalmas lesz. Átmenni meg max hétvége mert messze lakunk egymástóL!
2010. aug. 24. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatoknak nincs értelme.
2010. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi az első pár hétben úgy oldottuk meg h elmentem nővéremhez aki közelebb lakik hozzá. De nővérem nem akarta h feljöjjön mert h nem ismeri meg stb.. ezért napközben sétáltunk, elmentünk kajcsizni, moziba, este meg bulizni. Bár ez nem tartott sokáig csak azt hiszem első 2hét talán 3.

Én21 Ő25

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát én nagyon töröm magam rajta hogy egyáltalán van e értelme távkapcsolatnak. Mindkettőnk feljár suliba BP-re de akkor is. Ha egymáshoz megyünk az elég hosszú. Időbe ha számolom akkor 2 óra bkv meg vonat összesen
2010. aug. 24. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!