Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Távolság szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távolság szerintetek mennyire számít? Elég messze vagyunk egymástól

Figyelt kérdés
Km-re körülbelül 60km időben tömegközlekedéssel legalább 2,5órára lakunk egymástól, több átszállással. Megéri szerintetek belevágni egy ilyen kapcsolatba? F
2010. júl. 2. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én másfél évig bírtam 6 óra utazással, és 250 kmterrel.. egy új kapcsolat szakított szét minket..ilyenkor nagyobb a kísértés..egyedül vagytok, és bármikor jöhet valaki, a közeletekbe, aki fellobbantja ugyanazt azt érzést.. De egyáltalán nem lehetetlen..a szerelemért mindent..mit veszíthetsz?:)
2010. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én probáltam 40km volt köztünk max 1 óra utazás,nem müködött.Persze ez is egyén függő,lehet,hogy nektek menne.
2010. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 nielindi ***** válasza:

60 km nem távolság... ha otthonrol megyek a barátomhoz, az 140 km, ha onnan, ahova suliba járok, akkor 180km. megéri ennyit utazni.


23/L

2010. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem anyagiasságból , de bérlet, akkor jegyek ha épp úgy megyünk valahova, programok stb...és egyszerűen nincs ennyi pénzem.
2010. júl. 2. 12:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval nekem az anyagiak nagy gond...:|
2010. júl. 2. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve működik úgy, hogy 240 km-re lakunk egymástól. Igaz, hogy suliba mindketten ugyanoda járunk (egyetem)

Vonattal (2-3 átszállás) 4-5 óra.


De megoldjuk:)

2010. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha, minden jó lenne, találkoztunk egy alkalommmal már jól elvoltunk de megbeszéltük hogy nem lesz több távolság miatt. De nekem anyagiak is kicsit gondot okozna szerintem. És így lehet ésszerűbb lenne ha nem kezdenék bele.
2010. júl. 2. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk a 90 km nem okoz gondot. Mondjuk az én barátom motorral jön hozzám de én busszal szoktam menni hozzá.Nem kell olyan nagyon sűrűn találkozni beosztjátok mikor ki buszozik és sztem főleg a kapcsolat elején egy héten kétszer elég és akkor annyira nem drága
2010. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 199303 ***** válasza:
Szia! Ha szeretitek egymást akkor a távolság nem akadály. én a barátomtol 600kmre lakunk egymástol egész más országba:( és ha megvan köztetek a bizalom akkor szerintem érdemes mert a szerelem mindent legyöz szerintem:) 17/L
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az anyagiakat eltudod intézni..sok férfi azt hiszi hogy mozi kell meg pénzes dolog, de ha elviszed sétálni egy szép parkba, vagy egy ingyenes strandra, akkor csak a oda vissza utat kell állnod.. mindent meglehet oldani..tippeket meg tuodk adni, de sose gondolj a pénzre, mert ha a csaj anyagias akkor küld el egy 60 fölöttihez:D
2010. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!