Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik is meg nem is. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik is meg nem is. Miért?

Figyelt kérdés
Ha vele vagyok nem érzek semmi különös dolgot, csak mintha egy haver lenne. Ha tudom, hogy most elköszönünk egymástól azon gondolkozom vajon mikor láthatom újra, és egy nap rengetegszer megnézem a közösségi oldalakon, érdekel minden ami vele kapcsolatos. Tetszik benne sok minden, de valamiért mégsem érzem azt a vonzalmat.
2010. aug. 24. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
a kérdésedre nem tudok válaszolni; de nekem is ugyanez az érzésem van egy fiú iránt..barátként tekintek rá, de belül érzem, hogy egy részébe mélyebben is belekukkantanék..:S
2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is egy fiúval vagyok így, lány vagyok :)


Nekem ez a furcsa egyébként, hogy eddig így még nem voltam. Mert eddig vagy nagyon bele voltam esve valakibe, vagy egyáltalán nem érdekelt. De ez a helyzet annyira más...Ez ilyen szeretlek is meg nem is dolog :D :S Ismerem és tudom, hogy milyen jó tulajdonságai vannak, jól is érzem vele magam, külsőleg is tetszik, de mégsem. Igaz kb 1 hónapig nagyon oda voltam érte, és ez az érzés most kicsit csökkent, lehet a fellángolás múlt el, de attól függetlenül érzem hogy tetszik, meg nem is.

2010. aug. 24. 15:05
 3/7 anonim válasza:

Ez sok mindentől függhet. Korod, eddigi kapcsolataid, illetve azok tanulságai. Egyszerűen nem ismered ki az érzéseidet.

A hiányérzet milyen jellegű? A személye hiányzik, a beszélgetés vagy amit csináltok? Milyen jó tulajdonságai vannak? Miért csökkent az iránta való érzésed? Beszéltetek-e erről vele? Ő hogyan érez?

2010. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A személye, társasága hiányzik mert jó vele lenni. Beszélgetni is szeretek vele mert van közös témánk, tudok vele nevetni, jó társaság.

Jó tulajdonságai: udvarias, kedves, érdeklődő, olyan igazi csupaszív fiú. Mindezek mellett mindenről megvan a véleménye, tájékozott, intelligens. Tényleg a tulajdonságai alapján egy igazi álompasi. :) Eddig még nem találkoztam soha olyannal mint ő, akinél minden megvan.

Beszélni nem beszéltünk erről, mert még igazán azt sem tudja hogy tetszik nekem. Csak haverkodunk egyelőre, több kevesebb sikerrel. Én nagyon önbizalomhiányos, csöndes vagyok, ő sem egy nagydumás, legalábbis a jelenlétemben nem, a haverjaival persze más de amúgy visszafogottabb típus.

Hogy ő hogyan érez azt sajnos nem tudom...Néha úgy érzem tetszem neki, máskor pedig nem. Az biztos, hogy vmilyen szinten kedvel, de hogy mint 1 szimpla ismerőst vagy akár többet is lát bennem, azt sajnos nem tudom.



Bocsi, hogy sokat írtam.

2010. aug. 24. 19:01
 5/7 anonim válasza:

Inkább többet, mint kevesebbet...

Egyébként szerintem eléggé vonzódsz hozzá, annak ellenére, hogy azt írtad nem. Van olyan, hogy valakinek a személyisége megfog. Azt neked kell érezni, hogy milyen módon vagy mennyire. Ha sokszor utána nézel, az szerintem azt jelenti, hogy törődsz vele, vagyis inkább arra tippelnék, hogy többnek gondolod barátságnál... Vagy mondjuk olyan infót szeretnél megtudni, hogy a "mi lenne, ha" kérdés esedékes-e, bár ez csak feltevés.

Viszont ha az őrlődésednek véget akarsz vetni, akkor próbálj nála puhatolózni. Inkább általánosságban, aztán, ha úgy látod pozitíve reagált, akkor érdeklődj, hogy milyennek lát téged. Mondd, hogy adsz a véleményére meg ilyesmi, minden ember egóját lehet fényezni...

2010. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Esetleg arra gondoltam, hogy van egy közös ismerősünk és nála érdeklődnék egyelőre. Csak ő esélyes, hogy elmondja neki, hogy érdeklődtem utána. Meg pont ez az ismerős próbálta úgy terelni a dolgokat, hogy szimpatikusak legyünk egymásnak. Ilyenekkel célozgatott, hogy: ugye milyen helyes fiú, milyen jó társaság? Volt olyan, hogy kb 20 perc lyukas időm volt, és akkor ezt a fiút odaküldte, hogy jöjjön oda hozzám beszélgetni. Gyanítom ez nem véletlen volt. Meg voltak még hasonló dolgok de lehet csak bebeszélem magamnak...


Az a baj, hogy én élőben nagyon csöndes, zárkózott vagyok (mondjuk vele néhányszor már sikerült feloldódni, de elég nehézkesen + majd csak szept.elején találkozunk személyesen) szóval esetleg tudnál valami olyan tanácsot adni, hogy az interneten hogy keressem? Ismerősnek jelölt 1 hete az egyik oldalon, de szeretnék neki írni valami általános dolgot, hogy egyáltalán mit reagál. Valami olyat ami nem nyomulós, de mégis érdeklődő, sejtető :D

2010. aug. 24. 22:47
 7/7 anonim válasza:
Akkor írjál neki, érdeklődj. Voltaképp ugyanaz, mint amit korábban leírtam, próbáld felvezetni. Ha jól reagál rá, akkor menni fog.
2010. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!