Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez kitolás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kitolás egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam volt barátnőmmel. Nem nagyon tudtam még feldolgozni. Éppen ezért más lányok sem nagyon kötik le a figyelmemet. Azonban az ismerkedés mindig is jól ment, tehát összehozhatnék randikat. Csak mivel még az előző barátnőmet szeretem, azt hiszem ha összejönnék egy lánnyal, akkor csak kihasználnám(itt a szexre is gondolok). És úgy érzem ez nem lenne fair. Tehát várnom kéne inkább?
2010. aug. 24. 12:39
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
heverd ki ugy korrekebb...
2010. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Szexelj egy jót. Miért ne? Ráadásul nem is minden lány csak a komoly kapcsolatot keresi.
2010. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Funktasztikus ***** válasza:
végül is igaz:) keress egy jó nagy...:)
2010. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jo ha elmondod a csajnak h most vagy tul egy syakitason ugyhogz meg komoly erzelmek nem alakulhatnak ki benned s ha ezt letisztaztad es igy is benne van a dologban akkor miert ne lehetne minden amit egy kapcsolat magaba hordoz :p
2010. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyár folyamán én is voltam egy fiúval, aki még szerelmes volt a lányba. Nekem ezt az elején elmondta, és ezt megértettem. Csak az volt a gáz, h elég messze lakunk egymástól, és ahogy eljöttem, másnap megint összejött azzal a lánnyal... :S

De ettől függetlenül, ha tényleg megpróbálsz az "új" barátnődre koncentrálni, és nem gondolni a "régire", akkor simán elfelejtheted...

2010. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!