Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék neki? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel látásból ismerjük egymást csak. Ő egyébként szüleim munkatársa, szóval tudja ki vagyok, és már hallottam apukámtól régebben, hogy nézegetett engem , hogy tetszek neki esetleg. Bejelöltem iwiwen, de nem írtam semmi levelet hozzá. Vissza is igazolt, de ő sem írt nekem semmit. Arra számítottam, hogy talán ír két sort ha tetszek neki, és mondjuk akar valami. A kérdésem, szerintetek írjak neki akkor én? És ha igen, mit? Hogy kössz, hogy visszaigazoltál vagy mit? Úgy szeretném, hogy azért ne legyen nyomulós meg minden, de azért lehessen rá visszaválaszolni. Valami visszafogottat. Ötletek?
2010. aug. 24. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem írd meg neki,hogy:


Szia!

Örülök,hogy visszaigazoltál:)

Miújság veled mostanában?:) Hogy tellik a nyár?:)


Vagy valami ilyesmit :) Ilyen kedveset,nagyon picit éreztesd azért,hogy bejön neked :) Mert nem mindenki veszi észre egyből,és kitudja...lehet ő is épp azon filózik,hogy mit kéne neked írnia :)

2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első jó szöveg. Csak, ha tényleg megírod akkor azt, hogy "tellik" ne két l-el írd, mert nem úgy kell..
2010. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ajj bocsi siettem :DDDD

Na becsúszhat hiba,nem kell egyből már itt izélni :D

2010. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jójó :D csak a dupla l-ezésre nagyon allergiás vagyok :D
2010. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, jó lesz! :) Még írhattok! :)
2010. aug. 24. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól van oké:DDD
2010. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!