Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, szerintetek probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek probléma, ha ezt közlöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy évvel ezelőttig nagyon tepertem egy lányért, végül bedobtam a törölközőt, mert képtelen volt őszintén elhinni, hogy nem akarom bántani (az elmondása alapján sokszor bántották a férfiak).

Kétszer összefutottunk a húgával, akivel így futólag ismerjük egymást.


Tegnap a húgával egymásba futottunk, megbeszéltük, hogy péntek este randizunk.

De tartok attól, hogy azt hiszi (még ha nagyon mélyen is), hogy csak azért tetszik, mert a nővérére emlékeztet. Nehezítheti a helyzetet, hogy tényleg nagyon hasonlítanak külsőre. Ennek az esetleges kételynek szeretném már a legején elejét venni, de ha mondom, lehet hogy félreérti.


2021. máj. 19. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt felesleges említeni. Ha hasonlítanak, azt csak annyit jelent, hogy van egy típus, ami bejön neked. Ahhoz hogy összejöjjön a dolog és akár működő kapcsolat legyen ebből, jóval több kell majd hozzá a külsejénél, vagyis hosszútávon lényegtelen, rövidtávon inkább pedig kellemetlen és zavaró lehet erről beszélnie, hallania, vagy csak belegondolnia.
2021. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!