Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hóditsam meg ismét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam meg ismét?

Figyelt kérdés

a sztori az hogy jártunk egy fiúval...

de én hülye módon szakitottam vele...

rájöttem hogy hülye voltam és hatalmas hibát követtem el...

utált de most már jófej velem...és bír sztem..lehet hogy tetszek neki .... de nem tudom biztosan...

ne itéljetek el légyszives..és tudom hogy soha többé nem törném össze a szívét...

mit tegyek? mit csináljak h újból megtettszek neki??

imádom és csak rá tudok gondolni. (ő nem tudja h tetszik nekem de nem akarom elmondani neki)


2010. aug. 23. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
mondee
2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 köles ***** válasza:
Én nem vagyok híve az újból kezdjük kapcsolatoknak, de lehet, hogy a te eseted ellenpélda... Beszélj meg vele közös programot, abból már úgyis érteni fog, aztán ha szívesen megy, akkor minden ok, tudsz vele beszélgetni (elmondani, hogy akkor hülyén viselkedtél, bocs), ha meg nem veszi jó néven, akkor ne erőltesd, csak neked lesz rossz, akkor jobb más után nézni... Ügyesen!
2010. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rájöttél hogy mekkora barom vagy az már fél siker, de a többire egy beszélgetés adhat választ...
2010. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!