Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SEGÍTSÉG! Hogyan utasítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Hogyan utasítsam vissza, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejelölt iwiw-en, mert a templomból ismer látásból ( de nekem fogalmam sincs hogy ki ő ) Váltottunk iwiw-en néhány üzenetet (teljesen általános dolgokról), de most megkérdezte, hogy nem lenne kedvem elmenni vele cukrászdába? És nem, nem lenne kedvem, mert van egy másik fiú, akibe halálosan szerelmes vagyok, és én is tetszem neki, és nekem Ő kell. De az "iwiw-es" srácot sem akarom megbántani, de nincs ötletem, hogy hogyan utasíthatnám vissza.

Kérlek segítsetek!!!

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2010. aug. 23. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert a nem aktuálisból arra gondolhat, hogy majd később igen.
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a visszautasítás a sértő, vagy a bántó, ha megmondod egyenesen, azt minden normális ember megérti és elfogadja. Az esik rosszul mindenkinek, ha hülyítik, hülyének nézik, szórakoznak vele, nem tisztelik.
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Így van :(
2010. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem. Ennyi.
2010. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21.59-es! Csak nem voltál hasonló cipőben?
2010. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

22:02-es


Hogy találtad ki? :) Az ember a tapasztalataira támaszkodhat.

2010. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h te más fiúba vagy szerelmes, most nem érdekel más. ENNYI. :)
2010. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Különben sem érezhet valami mélyen irántad hiszen csaká látásból ismer meg iwiwről szóvel még nem szeretett beléd csak meg akar ismerni.
2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy cukorbeteg vagy. Utána, ha sétálni hív el, mond, h fáj a lábad. Ha moziba, iszonyatosan félsz a sötéttől.

Komolyan: ne kezdj el hazudozni, mert annak mindig rossz vége van. Ha ezen megsértődik, akkor nagyon gyerekes lehet.

2010. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!