Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon fog még válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Vajon fog még válaszolni?

Figyelt kérdés

Két napja írtam egy üzenetet egy nálam egy évvel fiatalabb lánynak a facebookon. Tudom, nem ez a jó megoldás, de nem sok esély van arra, hogy bármikor is találkozzunk az utcán, csak úgy véletlenül, úgyhogy muszáj volt.


Eddig nem érkezett válasz. Az ugyan csak most jutott eszembe, hogy mivel nem az ismerősöm, eleg kevés infót (képeket meg szinte egyáltalán nem) láthat rólam, ezért ezeket most engedélyeztem a beállításokban.


Szerintetek mire számíthatok? Félek, hogy egyáltalán nem is fog válaszolni. 16F


2010. aug. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elegge kiszamithatatlan. Ha nyilt lany, akkor szerintem igen. Sok sikert.
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak remélni tudom.
2010. aug. 23. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

14/l

sok olyan lány van,akik nem szeretik ha tök ismeretlen fiúk írnak nekik üzenetet pl én sem :D én spec nem az h nem szeretem hanem utálom :'DD persze azért vannak kivételek..:) meg nálam ez kedvfüggő is na mindegy-.-

a fészbuk nem társkereső oldal még mindig ..:) én pl ha üzenetet kapok ismeretlenektöl a legtöbbször nem is válaszolok rájuk hanem kitörlöm. de lehet hogy ez a lány nem ilyen..ezzel nem megijeszteni akartalak:)

2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, de azért remélem Te is belátod, hogy elég kevés esély van arra, hogy összefussak vele mondjuk az utcán. Szerintem pont emiatt egy próbát mindenképpen megér - más kérdés, hogy elég rossz várni egy válaszra napokon keresztül, úgy, hogy végül nem is érkezik majd semmi.
2010. aug. 23. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha értelmes az üzenet, biztos, hogy válaszolnék rá, pénzbe nem kerül, viszont fontos annak, aki írt. Lehet, hogy egy lány ezt máshogy fogja fel, de szerintem mindenki értékelhetné annyira a másik kezdeményezését, hogy jó néven veszi, és reagál rá, amit jónak lát.


22/F

2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is így látom, köszi.
2010. aug. 23. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!