Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Melyik randitok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik randitok volt eddig a lefdúrvább?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mikor elöször taliztam egy sráccal (randi). Akkor olyat mondott hogy üres a vonat, gumival v anélkül??? hát kicsit csalódtam benne
2010. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 éve volt velem.Ültünk egy parkban a sráccal...elkezdte ropogtatni a kezét és szóltam neki hogy hagyja abba ha lehet mert irritál.Erre, megfogta a kezem és elkezdte ropogtatni az enyém.Aztán nemsokkal később már zavart de nem akartam konkrétan megmondani.Vonattal jött ezért célozgattam kb 10percenként hogy mennie kellene mert már ennyi meg annyi az idő...Erre elkezdett esni az eső...de még mindig maradni akart.Volt egy esernyőm de azzal a szöveggel hogy a táskám féltem nem fér be alá...nem adta fel.Aztán talált valami fagyizó szerűséget és behívott hogy ne ázzon el...Nagy nehezen 4óra "szenvedés" után elment.Hozzáteszem 15 voltam a srác 18 és totál éretlen volt hozzám képest.Ja és végig piszkálgatott mert azt hitte vicces.:D

Visszagondolva vicces délután volt...:)

17/L

2010. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pár hónapja volt ,h elmentünk sétálni meg minden és leültünk egy parkban és egyszer csak megkérdezte h szopsz vagy nyaljak és előveszi a péniszét .... -.-"
2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig az utsóé volt a legjobb :D
2010. aug. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!