Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ketten is belém vannak esve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketten is belém vannak esve mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindkettő szép és okos de nem tok választani :S

Segítsetek!


2010. aug. 23. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb mellűt válaszd!
2010. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedd ki őket magadból(?).
2010. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan miért kellene választani? A szex szebb hármasban.
2010. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Muszály most rögtön választanod? Mert ha nem, akkor próbáld kicsit jobban megismerni őket hátha az segít!
2010. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj mindkettőről egy rövid jellemzést mind külsőleg, belsőleg. Majd én megmondom!! :D
2010. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahjahj, ismerős a helyzet. Pont most estem át az ilyen problémán. Találkozz mind kettővel külön-külön, és amelyik jobban bejön, kedvesebb, rendesebb, aranyosabb, stb. azt válaszd. Nekem bejött. : )

Sok sikert. ; )

Sziszikeee.

2010. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ilyen problémám van belém vannak esve, de én is mindkettejükbe és minkettőt jól ismerem. De nem tudok választani, úgyhogy úgy dönöttem egyiket se választom hanem várok hátha jön egy olyan fiú akibe nagyon beleleszek esve és csak őt akarom.
2010. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!