Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyforma magasak vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyforma magasak vagyunk a pasival, második romantikus vacsis randira vennétek magassarkút? Férfiak, titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Csak olyan kisebb sarkú magassarkúra gondolok egy csinos ruhával, kabáttal. Egyszerűen az én stílusomhoz nem tudom elkepzelni hogy egy ruhához lapos sarkút vegyek egy elegáns helyre. Reméljük nem fogja zavarni 😊 Engem nem zavar.

2021. ápr. 29. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mennyivel vagy magasabb?
2021. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ja bocs látom,egy kicsi 4cm sarok belefér.
2021. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Cipő nélkül egyforma magasak vagyunk. De ha felveszem ezt a hát kb 7 centis cipőt, nyilván annyival magasabb leszek
2021. ápr. 29. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem,ha téged nem zavar akkor őt se,sőt.
2021. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom zavarna-e, nem randiztam még 195 cm magas nővel. Igaz egyszer voltam egy 190 cm magas profi kézilabdással, de ott sem zavart az 5 cm különbség.
2021. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem zavarna 😇 F
2021. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

180 vagyok. Volt több sportoló barátnőm, 185-190 magasak, és vettek fel tűsarkút.

Zavart-e? Nem. Nem, mert egészséges, hetero, FÉRFI vagyok.

Őket zavarta-e? Nem. Nem, mert normális gondolkodású nők voltak, és tudták, hogy a férfi nem ettől FÉRFI.


A sok csicska gyereket, és buta libát szokta zavarni. De azokat meg ki nem xarja le? Kit érdekel a nyomoruk?

2021. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
És itt van a FÉRFI-t nagybetűkkel író srác. :D
2021. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Embertől függ. 169 cm-re nőttem (kösz, apa :D)


Az exem (163 cm) már azért is vernyákolt, hogy miért húzom ki magam mellette, mert magasabb vagyok így nála.


A páromat (165 cm) viszont egyáltalán nem zavarja, hogyha kicsit magasabb cipőt viselek.

2021. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!