Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kellene kezdeményeznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene kezdeményeznem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egyik ismerősömön keresztül ismertem meg szerdán. Aztán csütörtökön és pénteken is találkoztunk, egész nap egymás közelébe voltunk. Őszintén szólva nem sokat beszéltünk egymással(pár szót), de nagyon bejön és tényleg szép :). Tudom, hülye voltam, hogy nem kezdeményeztem akkor és visszahúzódó voltam vele szembe, de mostmár késő.. :\. Én neki sajnos nem jövök be, viselkedéséből sajnos észrevettem. Az a baj, hogy legközelebb szeptember 10-én találkozhatnék vele, ha elkísérném az ismerősömet próbára ahol ő is ott lesz, viszont addig nem szeretnék várni. Annyira még nem ismerem (mint már fent is említettem), hogy MSN-re felvegyem, főleg, hogy nem közömbös velem szembe. Esetleg ha nem is tudjátok hogyan tudnék vele összejönni még szeptember előtt, valakinek valami ötlete nincs hogyan vehetném vele fel a kapcsolatot? A próbán sok ember lesz, ott nem szeretnék kezdeményezni mindenki szeme előtt :S.
2010. aug. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt mondod hogy nem jössz be neki akkor sztem sehogy.
2010. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mért ne vehetnéd fel msn-re. Együtt töltöttetek 2 napot, még ha nem is beszéltetek sokat. Szerintem simán felveheted.
2010. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fel is venném, most derült ki, hogy nincs MSN-e :S Tanácstalan vagyok:S
2010. aug. 22. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A közös ismerősötökön keresztül kellene valamit kitalálni. De miért gondolod, hogy nem tetszel neki? Hogyan viselkedett veled?
2010. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Például amikor melléültem..illetve ő ült mellém.. pár másodperc múlva felpattans és elült. Meg nem volt valami beszédes velem.. mondjuk én sem vele meg kell hagyni :S. Egyébként azóta írtam neki egy levelet, remélem a legjobbakat :).
2010. aug. 22. 23:55
 6/6 anonim válasza:

más oldalakon nincs fent? ahol tudtok beszélni

interneten keresztül könyebb beszélni mint személyesen élőben...

2010. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!