Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, vagy hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Kicsit félénk típus vagyok. De van egy srác akit nagyon szeretek, de nem tudom, hogy mit tegyek. 15 vagyok. Hogy mutassam meg a srácnak, hogy tetszik nekem?
2010. aug. 21. 22:05
 1/9 Prímás Lancelot ***** válasza:
65%

bocsá' meg hogy ilyen parasztosan de:

"tetszel nekem"

kb. így

2010. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%

Hát én fiú vagyok:P.

De szerintem hívd el egy percre legyél őszinte és mond meg

neki hogy szereted.Vagy nem tudom légy mindig közelleb hozzá egy picit folyamatosan. Éreztesd vele hogy szereted.

2010. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 R3al ***** válasza:
74%

Szia


Talán van közös ismerősötök, talán ismered az egyik legjobb haverját :) Ha igen akkor roppant egyszerű a helyzet.

A barátját próbáld meg rávenni arra hogy kérdezze meg tőle, hogy mi a véleményre rólad. De persze mondd neki hogy a többi csajról is mondjon véleményt mert feltűnő lenne, ha csak rólad kérdezne :)

Haverokkal mi is végigbeszéljük az összes csajt ;) Tuti módszer, sok sikert

16/F

2010. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 R3al ***** válasza:
74%
bocsi, véleménye :) fenti vagyok*
2010. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kettesben vagytok, és beszélgettek vmiről, és hirtelen csend lesz, akkor nézz mélyen a szemébe, és mond el neki, h tetszik neked, de ne vallj szerelmet, mert az már túl sok, attól megijesztheted is akár. Sok sikert! :)
2010. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

velem is ugyan ez volt.. csak ő mástól tudta meg.. meg voltak még dolgok amik bekavartak .. volt h én is azt hittem h tetszem neki meg bnőim is .. aztán meg .. Oo 'innye.:S rem neked nem így fog végződni.

Jobb ha tőled tudja meg -sztem- mert milyen az már ha vki más megy oda hozzá h "juuuj képzeld xy szerelmes belééd" ?!?!

menj oda hívd félre,kérdezd meg h mi a véleménye rólad és innen már tudni fogod h h is állsz vele.=) ha meg nem válaszol,megkérdezi h "mer neked mi a véleményed rólam?" akk meg mondd azt h szted jófej meg minden de ne mondd neki h már évek óta szereted meg ilyenek.:D csak h tetszik neked és ennyi. ha meg visszautasít v ilyesmi (rem nem történik meg..:D) akk meg hagyd rá,és csinálj úgy később,mintha nem is érdekelne ..:D és majdcsak összejön.

soksikert,remélem segítettem.

15L

2010. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, csak az a gond, hogy nem gyakran találkozok vele. Sajnos!!!
2010. aug. 22. 10:30
 8/9 anonim válasza:
Sztem probálj vele msn-en beszélni és akkor egy találkozót megbeszélni vele:)Biztos örülne a srác:)Éshol is szoktatok találkozni amugy?esetleg messze laktok egymástol?
2010. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lakunk egymástól messze. Leggyakrabban bálokban szoktunk találkozni.
2010. aug. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!