Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tárkeresö oldalon milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tárkeresö oldalon milyen tipusu lányok vannak fenn?

Figyelt kérdés
van pl elvált, középkoru néhány kisgyermekkel, akkor "dagat", aki nem kell senkinek, vannak olyan lányok is, akik azért regisztráltak, mert elszállt az igényszintjük, és azt hiszik, hogy majd a társkeresön meglesz a lovag, stb.TI HOGY GONDOLJÁTOK?
2010. aug. 21. 20:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Sok lánynak, nőnek olyan az életstílusa, hogy nem igazán tud szórakozni járni (dolgozik, tanul stb.). Társkeresőn is ugyanolyan arányban vannak fenn különféle nők, mint a való életben; igényesek - és mondjuk úgy - kevésbé igényesek.
2010. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Prímás Lancelot ***** válasza:
és merre keressen ilyet az emberfia?
2010. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2 féle típus van fent a társkeresőn akár férfiakra akár nőkre nézve.A szép és a rusnya.Az elöző jól néz ki de agyilag tuti defektesek irreális követelményeik vannak a másik nemről stb stb egyszóval valami nem stimm természetileg,az utóbbi meg nem kérdés.:)A második verzió hogy mások szivatása céljából regizi fel magát vagy simán szexpartnereket gyűjt.:)
2010. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ja értem.szoval aki nem feltünöen szép, az átlagos, és ezért van párja, de ha nem akkor mehet a társkeresöre, és ott a csunya kategoriát foglalhatja csak el? nem tudom észreveszed-e a kanyart a kategorizálásodban?
2010. aug. 24. 17:13
 15/22 anonim válasza:

Azért akad normális is. Én is egy netes társkeresőn ismertem meg a páromat és már 4 és fél éve együtt vagyunk.

24/L

2010. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én társkeresőn ismertem meg a Barátomat, és egyikünk sem csúnya, sem agyilag defektes. Szerintem vannak normális lányok és fiúk fent, akiknek nincs idejük máshol ismerkedni, vagy csak épp nem találkoztak eddig a megfelelő partnerrel.

1 éve vagyunk együtt, és nem bánom, hogy anno regisztráltam egy társkeresőn. Bár azt hozzá kell tennem, hogy ez egy fizetős oldal volt.

2010. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Látom nemigen érted miről van szó.A társkereserőre tisztelet a kivételnek olyan emberek mennek fel akik viszonylag jól néznek ki de vannak módfelett egyéb érdekes elvárásaik továbbá elvárásaik s defektjeik által gondok a társkeresésben ez elég szép átlag fent.Továbbá vannak a kevésbé előnyös külsejüek akik sajnos emiatt se találnak társat bár kinek mi a szép és a csúnya de általában így van.Továbbá az olyan emberkék akik csupán kedvtelésből szeretik szivatni a népet egonövelés céljából.Ennyi
2010. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is fenn vagyok társkeresőn. És azt hiszem egyik kategóriába sem tartozom a kettő közül. Nem vagyok ronda, sokan szépnek mondanak.Nem azért vagyok fent, hogy szexpartnereket gyűjtsek, sem azért, hogy a másikat hülyítsem. Csak körülnézek. Úgy vagyok vele, hogy hátha, bár nem sok reményt fűzök hozzá. És nincs semmilyen defektem:D:D Legalábbis én nem tudok róla:D:D

DE az igaz, hogy a legtöbben, akik fenn vannak nem a legszebbek közé tartoznak. Ritka az, ha olyat találsz, aki jól néz ki, és normális.

2010. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
am utolsó vok-> 19/L
2010. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Prímás Lancelot ***** válasza:
utolsó, éljen, akkor nem érzem magam defektesnek, hogy feltolom magam :D
2010. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!