Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tárkeresö oldalon milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tárkeresö oldalon milyen tipusu lányok vannak fenn?

Figyelt kérdés
van pl elvált, középkoru néhány kisgyermekkel, akkor "dagat", aki nem kell senkinek, vannak olyan lányok is, akik azért regisztráltak, mert elszállt az igényszintjük, és azt hiszik, hogy majd a társkeresön meglesz a lovag, stb.TI HOGY GONDOLJÁTOK?
2010. aug. 21. 20:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
és vannak azok a nők akik férfik. na, ők vannak többségben.
2010. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltál?

2010. aug. 21. 21:01
 3/22 A kérdező kommentje:
amugy vannak ratyik valoban, én is láttam, de azok olyan pasikra buknak, amilyenek ök szerettek volna lenni még férfiként, csak nem jött össze, aztán igy inkább nöként ragadnak rá egy olynra.
2010. aug. 21. 21:02
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak normálisak is. Legalábbis pasiknál én ezt tapasztaltam, de már meguntam a sok idióta miatt, ezért töröltem magam:D
2010. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Prímás Lancelot ***** válasza:
leginkább a "maradék".. de csak tippelek :)
2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát komoly indokkal sztem is csak a "maradék" indul társkeresöre.a selejt, a leértékelt áru, a kishibás termék, etc
2010. aug. 21. 21:05
 7/22 anonim ***** válasza:

Én már néztem pár társkeresőt de ritka a szép lány, a legtöbb csúnya, kövér.

Ma a Lovehuntert néztem és azt tapasztaltam hogy 16-17éves korig lehet találni szép lányt, de pl 20 év felett már alig van, a legtöbb tényleg csúnya, kövér.


De azért elgondolkodtató hogy egy szép lány miért a neten keres társat és miért nem talál az életben. Sztem annak meg a fejével van baj vagy nagyon rossz a természete, esetleg annyira visszahúzódó hogy még a párja előtt se tud teljesen kinyílni.

2010. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

szal a férfiak, akik élöben nem tudnak találni partnert, azok inkább.....vonatelé?


amugy valoban sok szép lány van, de legtöbb helyen azért fizetni kell, hogy beadja öket a keresö.

2010. aug. 21. 21:08
 9/22 Prímás Lancelot ***** válasza:
"kis termékhiba" :D:D:D:D:D:D ez tetszik :D:D:D:D
2010. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Prímás Lancelot ***** válasza:
16-17 és szép?az már elég idős.. ez tetszik, hol van ilyen? :D
2010. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!