Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ilyen emberek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen emberek a földön? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nem a megszokott tömeggyártmány... legalábbis öltözködésben (farmer, ing, mellény, wescocsizma..nekembejön. :) ....mért néznek le az emberek ha vele vagyok?? miért más ha másképp öltözködik?? én nagyon szeretem és semmit nem változtatnék rajta.. és teljesen olyan mint másik...ugyanugy hülyéskedünk, és lehet vele normálisan beszélgetni is... és így másfél év után sem értem h ezért miért kell leszólni a másikat... :S
2010. aug. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az emberek gondolkodása sablonos.

ha valaki egy kicsit is elüt a tömegdivattól akkor már kinézik.

én is egy szabadelvű ember vagyok szarok a másik véleményére, szarjatok ti is.

;)

2010. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én szarok is rájuk :) csak gondoltam megkérdezem a népet nekik erről mi a véleményük:)
2010. aug. 21. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Velünk is pont ez van!!

Barátom:bőrcucc,hosszú haj,tetoválások,wesco csizma...

Én:bőrcucc,ékszerek,erős smink...

Minket is rendesen kinéznek!:D

Amúgy nem mondanám,hogy mindenki lenéz.Van aki azért nézi meg a barátodat,mert nem szokványos,érdekesnek találja.Aki meg hülye,az haljon meg!Nehogy már Te mérgelődj miattuk!!Legyél büszke a barátodra,hogy ő nem tömegember!Aki meg emiatt leszólja,az sajnálatos eset...Szóval csak büszkén és emelt fővel!;-)

2010. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
büszke is vagyok rá :) okos rendes szeret ^^ mi kell még ?:)
2010. aug. 21. 20:42
 5/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm :)
2010. aug. 21. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ha gúnyolódnak. Aki másokat kiröhög, annak önmagával is komoly gondjai vannak. Persze más kérdés, ha csak kíváncsiságból nézik meg.
2010. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!