Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reggeli kave után kakilas ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli kave után kakilas ?

Figyelt kérdés

Tehát , pár hete randizunk és nemsokára itt fog aludni nálam a jövendőbeli párom . Reggel megfogom lepni egy reggelivel és természetesen kávé is lesz mellé ... De én kávézás után ( és valószínűleg ő is ) kakilni szoktam . Kicsi a lakásom , és valahogy nem tudom hogy hogy csináljam hogy ne legyen kínos . Tudom , gyerekes a kérdés , mindenki kakil , természetes dolog . Na de akkor is .. számára egy gyönyörű, fiatal , vonzó nő vagyok és nem egy szaro galamb ... A volt paromnal pl az első közös hetekben beültem egy kávéra vagy egy uditore valahova csak hogy használhassam a wct hogy ne otthon kelljen . 😅🤣 Így utólag olyan vicces mert pár hét elteltével O fogat mosott én meg mellette pisiltem és kakiktam soha nem volt téma ... Sőt... 😅😅🤣


Ti ezt eleinte hogy oldjatok meg?



2021. ápr. 1. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szrik nyugi :P
2021. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu. Ti ketten vagytok. Akármilyen kicsi egy helység, 4 sarka van. 😃
2021. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyomsz egy adagot, azonnal le kell húzni, így nem szaglik.
2021. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg lány vagy és nem troll vagy fetisiszta a kérdés, akkor fogadd meg az én tanácsom. Tök természetes dolog, én elárulom neked hogy napjában kétszer kakilok és szinte barhol, mert ha kell én max egy órát birok ki wc nélkül. Pont nem érdekel ha valaki megérzi. Pasim elött is halál nyugodtan elmentem, sőt ha fingottam pár recsegősen azon is csak nevettünk utána.


Bemész, gyorsan kinyomod, lehúzod és ennyi. A szaggal meg nem tudsz mit kezdeni, mindenki büdöset produkál. Ha emiatt lenéz téged akkor nincs is értelme nővel élnie a kiszemeltednek.


Egy hozzád hasonlóan fiatal lány

2021. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!