Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reggeli kave után kakilas ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli kave után kakilas ?

Figyelt kérdés

Tehát , pár hete randizunk és nemsokára itt fog aludni nálam a jövendőbeli párom . Reggel megfogom lepni egy reggelivel és természetesen kávé is lesz mellé ... De én kávézás után ( és valószínűleg ő is ) kakilni szoktam . Kicsi a lakásom , és valahogy nem tudom hogy hogy csináljam hogy ne legyen kínos . Tudom , gyerekes a kérdés , mindenki kakil , természetes dolog . Na de akkor is .. számára egy gyönyörű, fiatal , vonzó nő vagyok és nem egy szaro galamb ... A volt paromnal pl az első közös hetekben beültem egy kávéra vagy egy uditore valahova csak hogy használhassam a wct hogy ne otthon kelljen . 😅🤣 Így utólag olyan vicces mert pár hét elteltével O fogat mosott én meg mellette pisiltem és kakiktam soha nem volt téma ... Sőt... 😅😅🤣


Ti ezt eleinte hogy oldjatok meg?



2021. ápr. 1. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hangosítsd fel a tévét, amíg wc-n vagy. Szerintem tisztában van vele, hogy neked is van anyagcseréd.
2021. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az erkélyen cigiztem, kávéztam, amíg a párom kakkantott.
2021. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanugy :D nincs más választás mint megszokni.
2021. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold be a rádiót,adj rá hangot,a wc ajtót meg csukd be.
2021. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Reggel gyors 2 pohár víz éhgyomorra, utána pici torna, majd gyors pottyantás (hahó, nem kotlani rajta, ezek nem húsvéti tojások), és szellőztetés, lehetőleg kereszthuzattal. Az se baj, ha van elektromos illatosító a lakásban. Vagy, reggel egy kis adag kávé, és a fenti folyamat...
2021. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha megbeszélnétek? Tudod: te nagylány vagy, ő meg nagyfiú.:)


Fogtok szexelni is, el kell majd mondani, mi esne jól, stb., tehát nem lesz újdonság számára, hogy az orgazmuson kívül egyéb szükségleteid is vannak. Ahogy neki is.

Lehet, hogy ő is szorong emiatt, mert vannak, akiknél a kávé meg a narancslé vagy cigi detonátorkent működik, és örülni fog neki, hogy veled ez sem tabu, hanem meg lehet dumálni bármit. Légy te a batrabb, csak nyerhetsz vele.;)

2021. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg mondd neki, hogy most megisszuk ezt a kávét én mindig telepakolom a wc-t tőle, ha te is, akkor verseny lesz kiér elöbb ki , miután megittuk :D Ez ilyen kis poénkodós. Azt, majd akkor nézel, ha ő azt mondja, Mi? Te undorító vagy én sosem szarok utána...
2021. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne időzzél a WC-n. Ennél több odafigyelést nem igényel a téma.
2021. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan!


Minden retek nap van itt kulázós-randis-kretén kérdés.


Ezt valami troll írja ki? Vagy valami xar fetisiszta? Vagy egy modi, hogy pörgesse az oldalt?


Ha meg valódi kérdések, akkor nem értem. A gombás lábkörmét láttad/látni fogod. Az aranyerét is ki fogod szopkodni. A testnedveit fogod lenyelni. De kulázni nem mersz előtte?

2021. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
kapcsolsz zenét meg veszel egy jó légfrissitőt :D
2021. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!