Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó randihelyek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó randihelyek vannak Pécsen?

Figyelt kérdés

Amúgy első randi lesz.

Én 23évesfiu vagyok a lány meg 21, és szereti a sportot, meg a latin táncot, ennyit tudok róla, szóval ha valami ezzekhez közelálló dolog is van pécsen azt osszátok meg velem.


Kössz!


2010. aug. 20. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pécsi vagyok. Mi többször randiztunk mostani párommal árkád parkban. Mostanában voltunk Kossuth téren kávézóba és sétáltunk Széchenyi téren Jókai téren Szent István téren. Azt nem tudom hol van ezekhez közel álló dolog Pécsen de remélem valamennyit tudtam segíteni.

2010. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössz, ebből azért már lehet válogatni!

DE AZÉRT VÁROM A TOVÁBBI VÁLASZOKAT IS!

2010. aug. 20. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
48 as tértől lejebb (Gyárváros felé) van egy mesterséges tó ahol vannak padok szerintem jó hely én tuti oda viszem a következő lányt:) A régi Balokányi strand mellet van remélem sejted mire gondolok.
2010. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Szent István tér is jó oda is érdemes menni de este 9 után nem ajánlom mert sok a bakancsos fiatalember:)
2010. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kössz a tippeket
2010. aug. 22. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A Balokány sétányt amúgy megnyitották már?
2011. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!