Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek bejönne, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anubisz88 kérdése:

Lányok! Nektek bejönne, avagy mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú és van egy lány, nem ismerik egymást.. csak látásból..néha együtt utaznak..

Aztán egyszer felfigyelnek egymásra.. S úgy érzi a fiú , hogy lenne esélye a lánynál..(szemezés, egy kicsi mosoly,és talán ezt látja a szemében is amikor belenéz)..

de mégse próbálja meg, nem megy oda.. nem is merte egy ideig..

És megfogadta, ha következőleg látja a lányt, beszél vele.


Szóval ha megmondom neki, hogy nagyon tetszik nekem, és sajnálom, hogy csak most mertem odamenni hozzá. És ha lenne még kedve, beszélgethetnénk, vagy találkozhatnánk valamikor..? :)


Ez nem túlságosan letámadás ugye?

Mert most minek kerülgessem, hogy mennyi az idő, hogy van,(ezek csak példák, ilyennel tuti nem mennék oda senkihez, mert szerintem gáz) :D vagy valami mással.

Egy idegenhez szerintem nem menne szinte senki úgy oda beszélgetni, meg ha már odamegy, valamit akkor csak szeretne Tőle, így tisztább szerintem.

Szerintetek? ez azért nem elijesztő ugye? :D


2010. aug. 19. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

ne mondd neki hogy csak most merted megszólítani mert ez azt közvetíti hogy töketlen vagy...

egyébként semmi gond nincs azzal hogy odamész valakihez csak úgy beszélgetni. Én így beszélgetem a legjobbakat vadidegenekkel...

19/F

2010. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi olyat ne mondj, hogy csak most merted megszólítani, meg, hogy sajnálod. Ezzel úgy indítasz, hogy "lám, mekkora lúzer is vagyok, bocsika". Szóval ezt a részt hagyd ki, a lány is csak zavarba jönne tőle.


Meg szerintem azzal se kéne indítani, hogy azt mondod, tetszik neked. Ez elég nyomulósnak tűnne, és úgyis sejteni fogja.


Inkább csak simán beszélgess vele. Köszönj neki, kérdezd meg, leülhetsz-e mellé, mert már sokszor láttad, és jó volna beszélgetni vele. Aztán a többi megy magától. Ha érzed rajta, hogy ő is érdelődik, akkor az út vége felé meg lehet a talit is kérdezni.


(Egyébként két éve nekem is ilyen buszos ismerkedésből lett kapcsolatom:). Ő akkor egyszer segített felvinni a bőröndömet. Legközelebb meg valami semmiségről kérdezett, hogy most nem nagy csomaggal jövök-e, aztán meg ment minden magától.

2010. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!