Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 26 éves srác mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves srác mit akarhat 17-19 éves lányokkal?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom egy ismerőse 26 éves férfi.Jó kiállású,tulajdonképpen jóképű,ránézésre rendezett életet is él.Mégis szinte kivétel nélkül kislányokkal ismerkedik,mármint az ilyen gimis korosztállyal.A legutóbbi barátnője is legalább egy tizessel fiatalabb volt.Instán is pl csak ilyen csajokat követ,azon belül is az ilyen szőkésbarna,kis tetovált végzős vagy gimis tinipic*ákat.Ennek mi lehet az oka? Ilyen korosztály azért már bőven kinőtte az ilyen lányokat,arról nem is beszélve,hogy nyilván az ember 26 évesen már az életének teljesen más szakaszába van,mint egy gimis kislány.Lehet,hogy ők a favoritjai?

2021. márc. 23. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Süt a gyűlölet. Kérdezd Kodályt, mit evett 77 évesen egy 19 éves nőn?

5x éves férfiként vannak sejtéseim.

2021. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Evente 4 nő, hu6de szar életed van, ha ez lenne a csucs😂


17 evesnek max 3 partner?? Hol elsz te?? Fűvel fával dugnak egy nyaralasert, ruhákért stb. Pont ennek a korosztálynak a mindene a külsőség, nem állnak le akarkivel, csak amiből hasznuk van.

2021. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
A 17-19 éves korosztály mióta kislány? Ebben a korban ez a különbség szerintem teljesen jó.
2021. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
4-5 tinicsaj évente... Szerintem a férfiak jelentős része igencsak ki tudna békülni ezzel a mennyiséggel!
2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert bejönnek neki. Amúgy neked nem teljesen mindegy? :D
2021. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Én 19 vagyok, a párom 28. És bizony már énis vágyom az összeköltözésre, 2-3 éven belül gyermeket szeretnék. Mindig is így képzeltem el. Nem is tudom, hogy mit tudnék kezdeni valakivel, aki még nem áll ezekre készen.
2021. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért kéne neki 26 évesen más életszakaszban járnia? Vagy akár a harmincas éveiben? Ha megvan hozzá a vonzereje és az egzisztenciális alapja, akkor miért ne választhatná ő az élvezetekben gazdag, könnyed, boldogság-habzsoló életmódot?

Annyira utálom, hogy itt mindenki próbál erkölcsi magaslatokból beszélni, holott valójában ugyanezt tenné, ha meglenne hozzá a hatalma. Beszéltek itt éretlenségről meg fejletlenségről és egyebekről. De hazudtok. Egyszerűen az illető úgy döntött, hogy azon az úton fog járni, amelyikben nincs aggódás, felelősség, leterheltség - helyette szexy friss ropogós tinicsajokkal fog szexelni, lazítani fog, élményeket gyűjteni és falni az életet.

2021. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg érzelmileg éretlenebb, mint a korosztálya, és/vagy csak szexet, vagy laza kapcsolatot keres, és a tiniket könnyebb befolyásolni, megfektetni, lenyűgözni.
2021. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Isten király csávó .
2021. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!