Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk hogyhogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogyhogy ennyire bátortalanok?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan arra gondolok,hogy sok fiú nem mer odamenni egy csajhoz és elhívni randira(szemtől szembe). Sokszor msn-en próbálnak nyomulni,de élőben nem megy nekik. Már sok barátnőmtől hallottam vissza, hogy nekik kellett kezdeményezni a pasinál,holott világosan tudták,hogy a pasiknak tetszenek :)

Fiúk,nem harapjuk le a fejeteket:)


2010. aug. 19. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. Pedig ha tudnák a nők (meg a férfiak is), hogy mennyi mindenről maradnak le, pusztán a külsőségek miatt....
2010. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert a csajok sem mernek kezdeményezni.

Csak mondják, hogy az a pasi dolga, pedig már nem a pasi dolga, régen az volt, de már egyenjogúság van.Jaa hogy ti csak a jó dolgokban akartatok egyenjogúságot...hát ez nem így működik.

A nő is hódíthat most már, ugyan annyit ér mint egy férfi, nem ér többet.

2010. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

ma 17:08


sajna ezzel csak annyit értél el h azt mondjam a kivétel erősiti a szabályt!

2010. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok hülye nő, nektek csak a külső számít, ezért nem is megyek oda egyhez sem, mert nem nézek ki úgy mint egy ideál akikről áradoztok, nyaljátok inkább a sztár pasiitok srggét én meg lehet, hogy egyedül élek örökre, de boldogan, soha nem költök semmit egy nőre, büdös ri.anc mind!
2010. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

17:05

akár mondhatnánk is csak közel se lenne az igazsághoz

2010. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:20 egyet értek,sok csaj ilyen tini sztár vasalt hajú dísz**zit akar....VAN KIVÉTEL nem mondom,de a legtöbb igen.

2 jó mondjátok,ha leszolítanak,szépen elkülditek,de akkor szemezés hamár tetszik,mutasatok jelet!!!

A mai srácok hát igen mondjuk beszariak is,amikor felkerül a téma,oda kéne menni beszélni vele DE! az a csunya adrenalint nem bírják... ez van ha izgul az ember

term a tizenéves korosztályról beszélek

2010. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl baromira félek a visszautasítástól. Minden téren, kivéve ezt, megvető bátorsággal helyt állok, de itt valahogy nem megy :S
2010. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ez sajna a szomoru tény! általában sokkal könnyebb közös ismerős által, vagy suli,melohely stb. helyeken ismerkedni! minden nő (és bocs hogy általánositok lehet kontrázni) áhitozik egy normális, kedves megértő fiurol mindegy hogyan néz ki stb. de végül ha ott vana választási lehetőség, akkor ugy is egy diszf..szt fognak hazavinni! és ez nem csak a tinikre vonatkozik! a leszolitosdi csak az ilyeneknek válik be! aki nem 10es skálán 50es külsejü annak fusztráciot jelent (persze itt is van kivétel, de mondom...az csak erősiti a szabályt)
2010. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Most menőzés van, hogy 10évesen cigizik,minden nap full részeg, meg stb nem fér bele egy 'koppanás'. Hogy néz már ki:D

Am én nem ilyen vagyok én beszélgettem eleget a csajjal aztán 'kopp' :DDDDDD

16/f

2010. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Mert sok a beképzelt pics@, aki elhajta őket, így szerencsétlenek 1-2csalódás után nem nagyon vannak tele önbizalommal!

18F

2010. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!