Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet beszélgetni első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet beszélgetni első randin, ha már évek óta barátok vagyunk, és mindent tudunk egymásról?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a srácot, gyakorlatilag már minden témát érintettünk. Elhívott sétálni, ha majd jobb idő lesz. Én még sosem voltam randin 26 éves létemre, tudom nem ez az átlag. Arról lenne elképzelésem, alapesetben miről lehetne beszélni. De ha ebben az esetben csak simán beszélgetünk egyet, az mitől lesz randi, és nem csak egy sima baráti beszélgetés? Lenne valakinek tippje, esetleg személyes tapasztalat? Bármilyen válasznak örülnék!

2021. márc. 18. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem baj ha nem tipikus randin előjövő témákról beszéltek, mivel már ismeritek egymást. Valószínűleg tényleg csak simán beszélgettek majd, mint máskor, viszont attól lesz mégis másabb, mert a más a mögöttes szándék, lehet megfogja közben a kezed, esetleg flörtöltök, lehet érintetek személyesebb témákat is, amit amúgy nem szoktatok, ilyesmi. Szerintem ne gondold túl, csak érezd jól magad és majd úgyis alakul.
2021. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 jé, egy normális válasz a gyk-n.
2021. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlóan voltunk, nem is emlékszem, miről beszélgettünk. 😄 De nem volt kínos csend, ugyanúgy beszélgettünk, mint az előtte lévő 5-6 évben, csak fogtuk egymás kezét.
2021. márc. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Na és egy kapcsolatban miről akarsz beszélgetni 5 év után? Ha nem tudtok miről beszélgetni, felesleges a kapcsolat. Ha meg tudtok, ne aggódj.
2021. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. márc. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!