Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mitt szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mitt szeretek egy pasiban? öszintöén léci

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a pénztálcáját és ebből következik a BMW : )
2010. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
te csak a pönzt8rc8j8ro gondolsz ?
2010. aug. 19. 00:42
 3/14 anonim ***** válasza:
nem csak ő, hanem az összes!
2010. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
XD
2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kinézet, pénz, kocsi, motor, kiállásod, farokméret stb. Ugyanúgy mint az őskorban, hogy mennyire vagy életképes. Szerintem valamennyire ez ösztönösen bennük van. Persze nem annyira mint manapság..


Volt dolgom párral, akik nem ezekre hajtottak azok egytől egyig falusi csajok voltak. De már közöttük is egyre kevesebb ilyen van..

2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személyszerint a "régiek" jönnek be. Pl. azt szeretem, ha egy férfiban van annyi tisztelet saját irányába, hogy mint "férfi" jellemzi magát, és nem mint "pasi".

Számomra legfontosabb a határozottság. Nézd meg pl. Cary Grant-et, vagy James Bond-ot (még mikor Sean Connery játszotta). Annyira határozott és magabiztos a fellépésük, hogy velük mennék bárhova.


Legyen érzelmes, de ne érzelgős. Humoros, de ne idióta. Szeressen, de ne függjön tőlem érzelmileg. Értse meg, hogy nem két fél vagyunk, aki kiegészíti egymást, hanem két egész, aki egy párt alkot.

Legyen türelmes (csak mert én nagyon türelmetlen vagyok), és legyen okos (mert ha buta, nem tudom tisztelni).

23/L

2010. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem egyszerű. általában az alfa hím szerepkör, vagy a pénztárca mérete, illetve a férfias kinézet
2010. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszi valamenyit segítetetek :D
2010. aug. 19. 01:03
 9/14 anonim ***** válasza:
aranyos,humor,pénz...De hogy te mit szeretsz,azt nem tom!:P
2010. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb csaj alfahím-típusú, domináns pasikat tart vonzónak. Ez jelent jó külsőt, határozottságot, függetlenséget, pénzt, hírnevet, hatalmat, társasági dominanciát stb. Ezek végtelen kombinációja tetszik a lányoknak.

Bár nem mindegy, hogy valaki azért alfahím, mert a környék nagypofájú tahója (ő a tinicsajok szerelme, akik sírnak, hogy mekkora szemét féreg), vagy azért alfahím, mert mondjuk egy széles körben elismert művész. Az, hogy melyik lány melyik alfahímre bukik, az jórészt a lány intelligenciájától függ.

De a közös az, hogy a lányok 95%-ban egy határozott, bizonyos területen kiemelkedő (híres), domináns férfit tartanak vonzónak.

2010. aug. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!