Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Hetek óta kerülgetjük egymást egy fiúval. Rengeteget beszélgetünk, órákat sms, msn...És mindenről tudunk nyíltan beszélni, szex, érzelmek, a legkínosabb dolgokról is. Mintha egy pár lennénk. És mégsem hív el randira. Nem értem hogy mi lehet a gond. Nyíltan vállaljuk azt hogy mennyire tetszünk egymásnak, és mégsem hív el randizni, lehet hogy nem meri én nekem kellene? De én már annyit jeleztem hogy jó lenne. De arra is gondoltam hogy neki talán csak ilyen "beszélgetősí" partner kellett és ennyi elég? Mit tegyek?
2010. aug. 18. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem mer elhívni...(lehet h alfa hím nem?)
2010. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj nek egy smst hogy itvagyok a házatokelott:d és gyere ki megcsokolod aztán csak foltataja tovább:D sok szerencsét 21/f
2010. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet, hogy nem mer. Hívd el te őt!
2010. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert bizonytalan! Majd kinövi.


Három lehetőség áll előtted:

1. Randira hívod vagy úgy alakítod a dolgokat, hogy találkoznotok kell

2. Megvárod míg ő veti fel találkozás lehetőségét

3. Hagyod és más fiú után nézel.

2010. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én őt akarom. Csak félek hogy ő még sem akarja. Mikor találkozunk sosem vagyunk kettesben, vagy éppen rohanásban, na meg egy kicsit zavarban is...

Én tudom hogy kell megtenni az első lépést, én nem szoktam nyomulni, mindig a fiúk találnak meg, nem tudom hogy kell...

2010. aug. 18. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátként tekint rád de mégis tetszel neki én is igy vagyok 1 lánnyal :D de megprobálhatod a jol bevált: nincs kedved elmenni valahova? mondatot is hátha bejön most is:D:D
2010. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem bírtam ezt a bizonytalanságot. Rákérdeztem és mindent tisztáztunk. Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 19. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!