Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Miert vagytok ugy oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert vagytok ugy oda a szokekert? (lent)

Figyelt kérdés

mondjuk nem is tudjatok hogy nez ki arca de mondjak szoke a haja akk egybol:- akk biztos szep, vagy szoke lanyok sokkal szebbek...

(pedig fekete vagy voros ritkabb)

(jah + ezt nem irigysegbol irom)


2010. aug. 18. 19:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hajszín alapján jövök össze egy lánnyal, de ha még is így kell nézni, akkor pont nem jönnek be a szőkék.
2010. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jönnek be :D Fekete haj barna szem én sztem
2010. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%

"Nem számít, ha fogatlan, vagy olyan feje van, hogy zsák kéne rá.. a lényeg, hogy SZŐKE és plázacicás ruhákba van."


Én csak az ilyen fajta lányokra gondoltam. Nem azt mondom, hogy minden szőke lány így néz ki. Például Hayden Panettiere is szőke, és ő gyönyörű. Szóval ne vedd letámadásnak a hozzászólásomat.


20:40-es voltam.

2010. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten a sötétebb hajú lányokat szeretem...

18F

2010. aug. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Persze, hogy kevesebb a fekete hajú lány, mert aki kicsit is képben van, az tudja, hogy a fekete festett haj évek óta nem divat. Amúgy a szőke haj nem feltétlenül szétroncsolt, csak ápolni kell és költeni rá és akkor valóban nagyon szép és odavonzza a tekintetet. Bár szerintem nem a hajszín a mérvadó, hanem az összhatás.
2010. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!