Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki tud segítene? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tud segítene? Minden ötletet szívesen fogadok.

Figyelt kérdés

Nap szinten beszélünk, több órákat (személyesen!).

Eléggé jól megvagyunk és nekem nagyon szimpatikus az illető és úgy gondolom, hogy ez fordítva is igaz. De én nem merek lépni irányába.


Tudnátok valami tanácsod adni?

Én: Nő és 28

Ő: Férfi 33


2010. aug. 18. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el vele finoman flörtölni. Ha hárít, azt úgyis megérzed!
2010. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el este berúgni valahova. (Ha egyáltalán nem fér bele, hogy inni menjetek, mert az milyen már? akkor is inni menjetek, csak nevezzétek borkóstolásnak, vagy kiállításmegnyitónak, vagy akármi...)


Részegen oldódnak a gátlások, meg leolvad a maszk, amit mindenki visel.


Ha másnap emlékszel még arra, hogy milyen volt, akkor könnyebben eldöntheted.

2010. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjetek inni. "Borkóstoló".
2010. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A korotok alapján elég érthetetlen, ha nem mersz vele beszélni erről. A több óra beszélgetés miről szól? Munkakapcsolat vagy személyes beszélgetés?
2010. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pálinkafesztivál!

:))))

2010. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nem nevezhető munkakapcsolatnak, de végül is az ő munkahelyén vagyunk. Mivel olyan munkakörbe van, ahol neki emberekkel kell foglalkoznia, mi a barátokkal jártunk be ide, és így kezdtünk el beszélgetni. Hobbikról, zenéről, ki mit csinált, merre járt, bármiről elbeszélgetünk. Közvetlen, nagyon értelmes és kifinomult ízlésű férfi.

S pont a korunk ami talán magyarázat is lehet. Nekem volt egy nagyon bajos kapcsolatom, ami után bezárkóztam és nehezen nyitok, ha nem vagyok nagyon biztos a dolgokban. Őt pedig már nem egyszer visszautasították és ezért fél ő is.

Az ivászat nem jó sajnos, egyikünk se fogyaszt alkoholt, még kóstolás szintjén sem.

2010. aug. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!