Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet? Vagy csak szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác és tegnap tök jót beszélgettem vele msnen és tök jófej meg minden és úgy tűnt így először hogy szeretne valamit. Megbeszéltük hogy találkozunk de amikor ma beszélgettünk akkor meg olyan furcsa volt. Nem írt semmit meg kb nem is foglalkozott vele hogy mit írtam. és most nem tudom mi van .
2010. aug. 17. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem írt semmit ---> lehet nem volt gép előtt
2010. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint nem úgy írt semmiit. hanem irtam neki visszairt egy :D-t kb mintha annyira untatnám pedig nem volt sablonos ˝beszélgetés˝
2010. aug. 17. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy nem ért rá, vagy zavarban volt és nem tudott mit írni azért ne írd le, kérdezz rá!
2010. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én akkor szoktam ilyen lenni, ha már nem nagyon érdekel a dolog / nem tudok nagyon mit reagálni, bár ha megkérdezed tőle, hogy "Na te pupák, mikor akarsz talizni?" gondolom válaszolni fog normálisan, és nem csak mutatja a fehér fogait mint egy ló :D
2010. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszii.(:
2010. aug. 17. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:

énis szoktam csak smiley-kat írogatni mikor nagyon nem tudok rá mit válaszolni vagy csak nagyon fáradt vagyok.

16/f

2010. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!