Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy működik az iwiw-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik az iwiw-es lovehunter?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam, de sehol nem találtam normális leírást róla. Ha kiadja a keresési feltételeimnek megfelelő emberkéket van két gomb, a tetszik és nem tetszik. Gondolom ha nem tetszikre megyek nem jelez a másiknak semmit a rendszer. Ha tetszikre akkor meg kiírja a másik félnek. És hogy tudom meg hogy én tetszem-e neki. Úgy értem hogy lehet egymással kapcsolatba lépni?
2010. aug. 17. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a mumus megint eljött estefele.. :D
2010. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ha te is tetszel neki akkor ő is rányom hogy igen és akkor van olyan hogy egyezések. Kapsz egy értesítést hogy van egy új egyezésed aztán megnézhetted az iwiw adatlapját és irhatsz neki levelet. Érted? Nem értem egyes emberek miért nem képesek saját maguk rájönni. 13/l
2010. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

milyen hülye emberek vannak.... és 2 napja mindig az én kérdéseimet találja meg ááááááááá

Valami használható válasz esetleg???

2010. aug. 17. 22:43
 4/11 A kérdező kommentje:
oké mostmár értem:) Köszi
2010. aug. 17. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2010. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Am még milyen kérdéseid vannak linkelj be párat. lécci
2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért vigyázzatok:gondolom nektek is van 800ismerősötök akik 4/5ét több mint egy éve nem is láttátok de a mennyiség jóérzéssel tölt el titeket.

Mivel ez egy alkalmazás majd mind a 800ismerősötöknek kiírja az iwiw a hírek közt hogy xy "ismerősöd megnézte kinek tetszik a lovehunteren"-én jókat kacagok ilyenkor

2010. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is. Főleg, hogy le is lehet tiltani:)
2010. aug. 18. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te is lány vagy : ) Mármint te kedves kérdező :)
2010. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ja sztem is lány a kérdező és szőke:P. Nem piszkálásnak szántam.
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!