Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az iwiw...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az iwiw lovehunter alkalmazásról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

az meg mi?


menj már ki,ne neten keress párt...

2009. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kolosszus22 ***** válasza:
88%
Csak ökörködésre használom, kíváncsiságból, eszembe sem jut, hogy majd ott fogom meglelni a párom.
2009. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a múltkor a hírfolyamban olvastam egy ismerősömről, hogy kölcsönösen tetszenek egymásnak valakivel a Lovehunterben. Mivel az ismerősöm férje a sitten van adócsalásért, nem is csoda ha a nyomorult társkeresőzik. Mindenesetre írtam neki privátban, hogy jobb lenne ha a Beállítások, Hírek rólam menüpontban kivenné a pipákat mindenhonnan, hacsak nem akarja, hogy a férje egy iwiw ismerőstől tudja meg, amit bármelyik ismerőse olvashatott, ha belenézett a hírfolyamba. Amúgy egy szemét húzás az iwiwtől, sokan szerintem nem is tudják, hogy az iwiw már azt is világgá kürtöli, ha új ismerősöd lesz. Én rögtön megkerestem, hogy lehet ezt letiltani, de nem volt egyszerű. Szívem szerint kilépnék az oldalról, pont az ilyenek miatt, de mivel van jó oldala is, még nem tettem meg.
2009. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű kalandot találni ilyeneken.
2009. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy leírná vki ennek mi a lényege?.ha vki valakinek tetszik,(tehát 1irányú a dolog)akkor a másik tudni fogja,h.ki volt az az rá szavazozz?vagy csak ha kölcsönös,akkor derül ki mindkettő számára..vagy hogy van ez?
2009. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#szavazott
2009. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira jó hogy már le is töröltem, mert komoly kapcsolat lett belőle:)
2010. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bazsi23 válasza:
Semmi értelme! Ott csak agyatlanok vannak egyszer megpróbáltam meg általában a társkeresőkön defektesek vannak!
2010. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!