Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyibe kerül a barátod/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a barátod/barátnőd megtartása/eltartása havonta?

Figyelt kérdés
Van aki olvasta Csernus Imre könyvét? És mennyit áldoznál egy nőre? Kort is írj, ha nem szégyenled és nem hazudsz :)...
2010. aug. 17. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A barátom nekem havi kábé két-háromezer forint.

Én neki kábé ugyanennyi. Utazás, óvszer, kaja, miegymás...

2010. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére 3-400.000-ből megúszom havonta.Jobb,ha ennyivel beéri.
2010. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
havonta?:D 5000-nél nem több, de ez azért lehet, mert nem dolgozok még, mivel 16 vagyok:P
2010. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát sztem sok mindentől függ :D. együtt élnek-e vagy még nem és úgy találkozgatnak. nekem fogalmam nincs mennyit költünk egymásra és még körülbelüli árat sem tudok :D. minden hónapban máshogy oszlik el. van h ő költ többet rám, van h ugyanannyi....nemtom :d. de sztem pár ezer. meg h megyünk-e a bulizni mert akkor többet költünk perrrsze

*L

2010. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hú 21 :17neked egy kitartott vmid van :D

ennyi pénzt én is elköltök, de magamra és én keresem meg !

és a legtöbbet ruhára az a gyengém, de én nem szégellem megdolgozom érte !

Hogy mennyibe kerülök a páromnak, együtt élünk , közös kassza ,szóval nem mindent ő fizet !

28/L

2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Huhh, a volt csajommal heti két mozi + kajálás, alapból alkalmanként 10ezer volt, plusz a heti gumi 2500.

Ezenkívül, ipod, telefon, angliai kirándulás.

És egy büdös lúzer voltam, mert 20 évesen nem volt házam meg kocsim, össze is házasodott gyorsan egy pedofillal.

2010. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:27-es


Ismerős a szitu


Nálam:


havi 2-3 alkalommal utazás 10-15 ezer ft

Az após havi 6-9 napi ott tartózkodásért 70000ft

hogy belépjek a házukba alkalmankénti 3000ft

ajándék legalább 1x parfűm min. 10000ft

kaját nem kaptam náluk, így a boltban havi ha 9 napot voltam 3x3 nap, az kb 8-9000ft,

telefonszámla havi 25000


Summ a summára 130000 (fizu, előleg, hitel)


ha meg szakítani akartam agyonvertek a szülei, így kénytelen voltam csengetni egy k*rvának és a szüleinek.


És a kapcsolat úgy lett vége, hogy ártatlanul megrágalmaztak a bíróságon, s az életem dugábadölt.


S miért voltam a csajjal?

Mert az apám agyba-főbe b@szta a csaj anyját. Hát ezért.

Havi szinten pszihológushoz járok mert kikészültem.


S EZ NEM VICC HALÁLOSAN KOMOLY


Egy sokat csalódott huszonéves.

2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ne haragudjatok én csaj vagyok , de az ilyen nőket , mint akiket ti kifogtatok és szaporítanám !

Kisbaltával !

Előbb kétfele , majd négyfele vágnám !!!

Én ezt soha nem értettem, egy srác, egy pasi , egy férfi nem azért van, hogy kitartsa a nőket ! ha van gyereke tőle azt igenis tartsa el és adjon meg neki mindent, dehogy csak adjon és 89 bőrt lehúzzanak róla , na nekem az ilyen k-úrvák nem jönnek be !

És sajnos nagyon sok van belőlük, de remélem mint az öcsém az ilyet mind porig alázzátok !!!!


28/L

2010. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha azt költségnek vesszük, hogy akár kollégiumban is lakhatnék albérlet helyett, akkor kb a 12.000Ft különbség. De konkrétan Őrá nem költök, ami meg elmegy rá, azt így vagy úgy vissza is kapom. Pl régebben, amikor ellopták az összes zsémet ő fizetett többet a kajába, most ő szorult meg, úgyhogy én segítem őt.


A közös programokat meg közösen fizetjük. Jó, persze néha egy fagyimeghívás belefér.

2010. aug. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 G-'za válasza:
Nekem is volt már ,,Drágaságom" :D, de sikerült megbeszélni hogy ebből nem kérek, hála az égnek, mondjuk Én 16 évesen heti melóból 20-25 ezret kerestem... (ez avval járt hogy suli mellett minden éjjel 6--3ig dolgoztam, így valamivel egyszerűbb volt)
2010. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!