Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne randira hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne randira hívni egy 32 éves nőt, úgy mint a kiscsajokat vagy az nem nyerő?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és nyári melón ismertem meg.
2010. aug. 17. 19:53
1 2
 11/16 andimama ***** válasza:
én pont 32 éves nő vagyok. ha hívna egy fiatal srác és látom komolyan gondolja elmennék, egy program egy buli vagy kirándulás erejéig és igyekeznék velem mindent megbeszélni tisztázni hiszen mégiscsak 18 én meg 32. nem lehet komoly vagy hosszútávú semmiképpen. beszélgetni találkozni lehet. a beszélgetésre a dolog átbeszélésére lehetőséget kell adni :)
2010. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vicceskedtem... :) pont arra gondoltam, mint az előttem hozzá szóló :)
2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mivel ő is nő attól hogy 30 év fölött van,ugyanúgy illedelmesen elhívod valahová magaddal...ha van kedve,szeretnél vele lenni egy kicsit,szórakozni, kikapcsolódni stb.Ez tetszeni fog neki
2010. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Itt a probléma a pasikkal. Mi az hogy úgy mint egy kiscsajt?? Mitől más az ahogy egy korodbelit elhívsz vagy az ahogy egy idősebb nőt. Szerintem ugyanúgy elvárható, hogy normálisan, kedvesen közeledj egy nő felé ha akarsz tőle valamit (meg amúgy is) és úgy hívd el. Meg persze fontos, hogy látszódjon rajtad hogy komolyan gondolod.

Nem hiszem, hogy a kor miatt különbséget kell tenni. Egy kiscsajt hogy hívsz el?

2010. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kis csajokat szerintem lazán elhívja hiszen idősebb vagy egykorú velük így nincs akkora izgulencia..na jó egy kicsi, de egy 30 feletti érett nőhöz csak nem olyan lazán tud közeledni mint egy 16 vagy 18 éves lányhoz. Lehet a 16 vagy 18 éves lánynál nyeregben érzi magát, de egy 30 feletti nőnek a tapasztalatával és élete történéséivel szemben összerándul a gyomra..hiszen valószínűleg feleség/volt feleség/X éve együtt lakott már férfival szóval nem egy kis tapasztalatlan csitri akit elkábít a szövegével. 27 vagyok, de azért nálam is 8 év előnyben van a 35 éves kedves. A fiatalember esetében 14 év korkülönbség nagyon nem tud úgy viselkedni mint mondjuk egy 30 éves férfi ember aki udvarolgat egy 32 éves hölgynek vagy egy 34-40 éves férfi. Szóval tapasztalatlanak érzi magát ellentétben a "kis csajokkal"

ilyen probléma nincs, mert ott ő a "macsó"

2010. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na köszi! Mostmár legalább értem:)
2010. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!