Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek volt már netes ismeredé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már netes ismeredése, adna tanácsot?

Figyelt kérdés

Én még sosem randiztam internetről. Az lenne a kérdésem, ha egy férfi nagyon nyomja a szex témát, úgy, hogy még nem is taliztunk, akkor abból mire következtessek?

Igazából nem laza kapcsolatra hajtok, tehát miből tudom leszűrni, hogy valakinek csak ez a célja és teljesen felesleges vele találkoznom?

Ezzel a fiúval már egy ideje beszélgetek. Eddig normális dolgokról. Viszont az utóbbi időben eléggé elkezdett ebben az irányban írogatni...és tanácstalan vagyok.



2021. febr. 23. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el már most, ha már a találkozó előtt is csak a szexről tud beszélni. Valószínű hogy inkább csak szexkapcsolatot keres.
2021. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem egyértelmű? Nem is találkoztatok még és már a szexet nyomatja. Ennél érthetőbben hogyan?
2021. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu csak a szexre megy. normalis ferfi legalabb 1. randi utanig var az ilyen temakkal.
2021. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak gyengébbik része rögtön a sex témára megy rá.

A férfiak egy picit fejlettebb része azt hiszi, hogy ha egy kis ideig normálisan viselkednek az elég ahhoz, hogy sex legyen.

A férfiak egy fejlet része, nem tér rá a sex re csak ha már találkoztok akkor bepróbálkozik.

A férfiak szuper fejlet része meg szarik az egészre, és csak akkor kezd el arra a témára evezni, hogyha látja a nőn a vágyat, és nem érdeklik a saját ösztönei.


Szóval azt javaslom, hogy hagyd ott mert egy rendes kapcsolatot nem fogsz vele ápolni, vagy rövid időn belül elhagy majd.

Kalandnak jó mert intelligensebb az első szinten lévő állatoknál.


22/F

2021. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bátoríttad? Ha adtál olyan visszajelzéseket, amik bátorították, akkor érthető, hogy elkezd olyan dolgokat irogatni.
2021. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje beszélgettek?

Általában nem jó jel, ha szexről kezd beszélni az első randi előtt vagy az alatt. De ha már hónapok óta beszélgettek, de nem találkoztatok még, akkor lehet, hogy ezért váltott, hátha ez bejön.

2021. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már régóta beszélgetünk. Több hónapja.
2021. febr. 23. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
És próbált már randira hívni?
2021. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Próbált, de jelenleg nem tudok menni, mert külföldön vagyok még pár hónapig
2021. febr. 23. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
És ezt neki is elmondtad?
2021. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!