Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen temakat hozzak fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen temakat hozzak fel? (egyebkent jelenleg van baratja) varjak a dologgal meg szakitanak?

Figyelt kérdés

Mar lassan egy eve chatelek egy lannyal, es joforman mindent tudok rolla... Nem regiben volt is nallam a baratnojevel, es o is mutatott egy kis erdeklodest irantam...Csak ugybar nem igazan tudtam ervenyesulni, pedig utolag mondta is, hogy azert jarkalt ki velem, hogy ott majd egyutt, de nem akarta eroltetni... meg nem feltetlen a smacira gondolt, hanem beszelgesunk 2esben stb...

Szoval, milyen temakat hozzak fel? hogy kezdemeyezzek beszelgetest? Nem akarom ez vegett elszurni az egeszet, hogy "nem" tudok vele mirol beszelgetni...

ez az egy ev aslatt joforman mindent letargyaltunk, de elkepeszto egy lany! :)

En 18/F o 16/L


2010. aug. 17. 15:20
 1/5 poppye válasza:
ha mindent tudsz róla akkor valoszinüleg azt is hogy mennyire szereti a barátját és van -e komolyabb gondja vele..ha azt látod hogy nem akarja a másik sráccal eröltetni akkor kezdeményezhetsz is. de egy lánynál például a figyelmesség is fontos:D kérdezd meg h hova szeret járkálni milyen virágot szeret hogy ha közelebb kerültök tudj vinni neki..ezt egy lány értékeli. ebben a szituban vagyok én is. kapcsolatban vagyok de van egy srác aki ki tud mozdítani. és csupán azzal hogy odafighyel rám.
2010. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszt!


Valamelyik este eppen irta, hogy mennyire utalja mar stb, stb... kerdezem tolle, hogy miert nem szakitasz akkor vele? irja, hogy mert valahol meg szereti... jol van mondom, akkor nem ertem... :D


Egyebkent mielott osszejott ezzel a sraccal, azelott is chateltunk mar, es mondja, hogy igy szeret ugy szeret stb... kozbe osszejottek, de megbocsajtottam, es varok ra, hatha. Nagyon megszerettem, elcsavarta a fejem...

Nah szal,megprobalkozok ezekkel + elkeszitem a kedvenc eteljet, azzal is tuti leveszem a labarol sztem :)

Csak, az a gond, hogy egyedul nem akar atjonni, csak a baratnojevel, ugy meg nem igazan tudok ervenyesulni.. :S

(Bocs, ha offoltam)

2010. aug. 17. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent azt is mondtam neki, hogy erte meg a cigirol is kepes vagyok leszokni... 2 napja nem gyujtottam ra, de elotte 5 evig inteziven cigiztem, v tobb, szal ebbol tancsak leesik neki, hogy mennyit jelent nekem! :) Mas lany nem kell nekem, ha o nem lehet az enyem, akkor igy jartam, de csak is o! :)
2010. aug. 17. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem igazán értem, h mi a problémád.. kicsit zavaros..
2010. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poppye válasza:
amugy lehet hogy először nem magadhoz kéne felhívnod mert lehet hogy fél hogy valami olyat akarsz amit ő nem... elhívhatnád valami közösségi helyre de mégis olyan ahol lehet beszélgetni (=
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!