Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik ha egy lány körme ki van lakkozva?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, de most nem tom eldönteni, hg ez számotokra vonzó, vagy inkább visszataszító. persze visszafogott színekre gondolok.
2010. aug. 16. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a színtelennel nincs semmi bajom..
2010. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem spec nem tetszik annyira. ettől függetlenül nem is zavar. szóval nem ez alapján fogok dönteni, hogy szóba állok-e vele vagy sem. ha meg már szóba álltam, akkor meg főleg nem ez számít.

ez sztem olyan, hogy ha jól esik fessed, ha nem, akkor ne.

2010. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Visszafogott színekkel semmi baj.De a legjobb az átlátszó.A rikító,kövekkel is kirakott,szívlapátnyi műköröm viszont egyenesen hányingerkeltő.
2010. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, gyorsak vtatok.:D
2010. aug. 16. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
kit érdekel, de most komolyan. a legkisebb dolog, de azért az a karom műköröm már kicsit ijesztő. piros, pink stb jók.
2010. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Francia pedikűr.
2010. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem tök fölösleges eltölteni vele annyi időt amennyi kifesteni igényesen,mert nem nagyon érdekel a körmeinek a színe:)
2010. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem az igényesség egyik jele. Ne járjon magassarkúba, ne legyen kifestve minden nap, ne töltsön órákat a tükör elött, de ha szépen izlésesen kifesti a körmét, esetleg ilyen csillogó sz*rokat is tesz rá, vagy hullámokat, én azt csak értékelni tudom. Bár annyival egyetértek az elöttem szolokkal, hogy ez a legkevesebb amit nézni fogok rajta, sőt szinte semmit sem jelent az h ki van-e festve. Én a belső szépség híve vagyok amugy is. Örülök ha egy átlagos csaj barátja lehetek.

18/f

2010. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek? Nem volt még alkalom, hogy észrevettem volna, hogy milyen egy csajnak a körme.


Szóval számomra semleges, hogy valaki festi-e, vagy sem.

2010. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi tetszik nem vagyunk 1formák...(1lány)

:)

2010. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!