Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szalaztottatok már el nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalaztottatok már el nagy lehetőséget amit később megbántatok? F18

Figyelt kérdés
Hogy egy csajjal össze jöhettél volna de rosszúl reagáltál mondlyuk vagy egyéb.Nekem sajnos volt és megis bántam példáúl ):
2010. aug. 16. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak én lány vagyok és egy fiút szalajtottam el...
2010. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
másfél évig bámultam egy csajt a busz megállóban minden reggel amikor megláttam gyorsabban vert a szívem meg minden mire össze szedtem volna a bátorságomat elköltözött és soha többet nem láttam. :(
2010. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt már nem is egy.. : / Deénlány vok és fiút hagytam "elmenni"
2010. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
volt, én is lány vok és nagyon megbántam, meg kell gondolni az ilyet
2010. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt persze, de hiszek a sorsban, hogy ennek így kellett lennie.
2010. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó sokat...

21F

2010. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, 14 évesen egy hasonló korú lányt szalasztottam el... 20 évesen láttam újra, igazából akkor is kellett volna nekem, de párja volt. Most 5 év után, képen ránézek és azt mondom: "úristen nekem ez a nő kellett"? :D
2010. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!