Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Csak akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak akkor lehet valaki "jó pasi", ha teljesen ki van gyúrva? Ez valami feltétel?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy 40 kiló, csont és bőr, de nem is a 120 kilós izomagy. 17F
2010. aug. 16. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
áá... nekem pont a középút jön be. legyen valami alakja, de ne legyen kigyúrva, mert undorítóóó:D:D linkelj máár képet pls:D:D 16/L
2010. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétel. Engem inkább taszít, ha valaki ki van gyúrva teljesen, vagy ha már nagyon kockás a hasa. Nekem valahogyan az nem természetes.


Nálam nem attól függ, hogy jó pasi-e az illető, hogy mennyire izmos.

2010. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
20.55-ös, max egy e-mail-t kapsz először :P Nyilvánosan nem mutogatom magam, nem mintha amúgy igen :D
2010. aug. 16. 21:09
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha megfelel
2010. aug. 16. 21:11
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nemtetszik ha egy pasi teljesen ki van gyúrva.

Valahogy nem vonzó az, hogy megölel és eltöri a bordáimat :D


Igazából az se zavar egyátalán ha kicsit soványka, esetleg van egy kis pocija.

De nem a teste miatt fogom megszeretni, inkább legyen, kedves, humoros, romantikus, az sokkal többet számít ;)


15/L

2010. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen felfogása lenne a társadalomban élő nőknek legalább a 60%-a, mint neked, Kedves Utolsó :)
2010. aug. 16. 22:25
 18/21 anonim ***** válasza:

jaaaj isten őrizz az izomagyúaktól:D sztem is undorító:)

persze tetszik ha vkinek sportos az alkata...de engem nem vonzzanak azok a nagy muszklik:D

a hülye szöszi műkörmös szolis libáknak ajánlom őket:)

17/L

2010. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Minyon_LL válasza:

Undorítónak találom az izomagyú pasikat. Csak testükkel törődnek.. Semmi vonzó nincs abban ha úgy járkál hogy a kezét nem tudja összecsukni az izomtól :'D elég röhejes.. Nekem pasi alkatnál a tipikus V-alkat a nyerő.. széles váll, keskeny csípő.. szeretem ha hozzá lehet bújni és nem veszik el a kezeim között (: Ha egy pasi 70-80 kiló persze hozzáillő magassággal az a tökéletes számomra (:

15/L

2010. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Háát...az attól függ,mennyire 'izmos':D

nem szeretjük(vagyis speciel én-nem szeretem)ha valaki agyon gyúrja magát,és csak a testével van elfoglalva,de..nekem azok is bejönnek,akiken nincs ötven tonna izom:D

2010. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!