Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit ha harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit ha harmadik napja ír?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már harmadik napja rám írt messengeren. Nem ismerjük egymást, de ismerosok vagyunk facen. Mindhárom napot vegigbeszelgettuk. Iszonyat szimpatikus , de még nem találkoztunk. Azt tervezem, hogy holnap írok én neki. Nagyon érdeklődő és folyamatos a beszélgetés. De félek beleélni magam. Ha ennyire keres és ilyen érdeklődő, akkor biztos akar tőlem valamit, érdeklem mint nő, ugye? Csak mert van közös hobbink, de nem csak arról beszelgetunk hanem mindenfélerol.
2021. febr. 4. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs ez nem targyhoz tartozik en is kerdeznek. Mit, hogyan irt amivel ismeretlenul ennyire szimpatikus lett 3 nap alatt?
2021. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kulcs szerintem abban van 1., hogy nagyon erdeklődő.

Valazeg megkérdezte a cicájárol is meg a körömlakkrol is, ő meg csak mesél mesél és elalél :D

2021. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Segítségképp leírom, kedves első.

Nem a körömlakkról kérdez. Mindketten extrém sportolók vagyunk, így van közös téma, ami mindkettőnket valóban érdekel, erről bármennyit tudnánk beszélgetni. Mellette a sima ismerkedős kérdések is előjönnek (hol laksz, mennyi idős vagy, mit dolgozol stbstb), de ezek nem olyan kötelező módon, hanem teljesen természetesen jönnek. Fontos hogy nem csak egykét szavas válaszokat adunk egymásnak, hanem tobbsorosakat. Nyilván ehhez az kell, hogy mindketten érdeklődők legyünk a másik iránt. Az is fontos hogy ne sablonok legyenek, ne legyen snassz, hanem valamiért legyen különleges a beszélgetésünk. Nekem nagyon sokat számít, hogy milyen szépen, valasztekosan fogalmaz, valamint hogy teljesen helyesen ír, kiteszi a vesszőket a megfelelő helyekre stb. Ez azt jelenti számomra hogy intelligens és megtisztel ezzel. Ami még nagyon jó , hogy érzem, hogy érdeklem és folyton kérdez valamit, vagy tovább viszi a beszélgetést. Ha valamit mondok neki, amit nem ismer, rákeres neten...ez is nagyon jól esik, mert ez is arról mutatkozik hogy érdeklem és nem csak egy vagyok a sok beszélgető társ közül. De ami talán a legjobbat megfogott, hogy nagyon szimpatikus az eletfelfogasa, hasonlóan gondolkozunk, intelligensen áll az élethez, a munkához és egyértelműen lejon hogy céltudatos, életrevaló. És nem utolsó szempont az sem, hogy a képein külsőre is vonzónak találom, főleg így, hogy a belső tulajdonságait mögé tudom állítani.

2021. febr. 4. 23:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy 99% hogy igen, akarhat valamit, valószínűleg bejössz neki. Biztos nagyon örülne ha te is ráírnál (legalábbis a helyében én biztosan). Úgyhogy hajrá!
2021. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szimpatikus vagy és megismerne jobban, hátha több is lehetne belőle.
2021. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia van folytatàsa a sztorinak?
2021. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!