Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit jelent ez nálatok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ez nálatok?!

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki idősebb nálam, és sokszor mondja hogy szép, aranyos édes vagyok, és még sosem találkozott olyannal mint én. Érdekelne, hogy ebből mi következik. Mert hát leget, hoy csak szívat. De ha komolyan gondolja, akkor is két lehetőség van ugyebár. Vagy csak azt akarja, vagy kapcsolatot szeretne. Ti mikor mondtok ilyeneket egy lánynak?
2010. aug. 16. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok . De szerintem kedvel téged..
2010. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányok! Mit jelent ez nálatok?!

Szóval van egy lány aki idősebb nálam, és sokszor mondja hogy szép, aranyos édes vagyok, és még sosem találkozott olyannal mint én. Érdekelne, hogy ebből mi következik. Mert hát leget, hoy csak szívat. De ha komolyan gondolja, akkor is két lehetőség van ugyebár. Vagy csak azt akarja, vagy kapcsolatot szeretne. Ti mikor mondtok ilyeneket egy fiúnak?


Mit gondolsz fordított esetben?

Na ugye!

2010. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

egyértelmüen szeret téged és kapcsolatot akar :)

proobálj meg neki kisebb jeleket adni, ha viszonozza akkor egyértelmü a dolog :)

2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Attól függ hogy hány éves vagy, és a srác is mennyi idős. Ha pl Te olyan 14-17 A csávó meg 22+ akkor eléggé egyértelmű hogy egy fiatal kiscsajt jobban be lehet etetni szép, jó dolgokkal és pikk-pakk az ágyba lehet vinni, aztán majd ott eldől hogy mi lesz a kapcsolatból. Ha jó vagy akkor esetleg még egy párszor elmegy hozzád és szintén beetet a asüket szövegével.

De ha komolyan gondolja, akkor elvisz kajálni, vesz neked virágot, valami ajándékot és rendesen elkezd udvarolni.

2010. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Drága! Ebből az égvilágon semmi nem következik. Legalábbis számunkra nem. Meg kell ismerni!


FS

24/F

2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cica, ő csak dugni akar. én egy éve szeretek egy srácot, az elején nagyon kedves meg aranyos volt meg minden de mostmár csak aztmondogatja hogy mikor kefélünk már mikor én kapcsolaton kivül ezt nemakarom. amúgy nehéz így totál ismeretlenül kilogikázni hogy mit akar.
2010. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 15-17 vagy es ilyen szoveget nyom, akkor bizony baszni akar veled. legelabbis az a fo celpont szerintem.
2010. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Így-így, sunázni akar!
2010. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!