Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegesít, mikor írtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, mikor írtok egy csajnak/pasinak, és az nem ír vissza?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint ráköszönsz, de ő még arra se veszi a fáradságot, hogy visszaköszönjön.
2010. aug. 15. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:

nem, mert msnen nem ismerkedni szoktam, hanem az esti sörözést megbeszélni a haverokkal.

ismerkedni élőben kell.

2010. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nielindi ***** válasza:
lehet nincs a gépnél... mit kell ilyenen odegeskedni?!
2010. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, mikor órákig várom a választ, és utána még ki is lép...
2010. aug. 15. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is sokszor megesik, és hogyha ezen problémáznék, talán még rosszabb lenne a helyzet.
2010. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de szerintem teljesen jogos, ha nem válaszolnak a lányok semmit. Van egy ismerősöm, aki egész nap a gép előtt wowozik, ha pedig nincs éppen sürgős raid-ja a játékban, akkor közösségi oldalakról felvesz egy csomó lányt MSN-re és velük "próbál" ismerkedni. 2 éve csinálja, de eddig mindenki lekoptatta. Mindenki így tolja, mint ő?


Nem mondom, hogy a netes ismerkedés szánalom, mert ismerkedtem már meg exemmel az interneten, de ha nem jöttem be valakinek már csak képről, és nem válaszolt vissza, nem húztam fel magam rajta.


Mert egy fiú hogy ír egy lánynak? Úgy, hogy megnézi a képeit. És egy lánynak hogy jön be egy fiú? Úgy, hogy megnézi a képeit. Aztán ha legalább a minimális tetszés megvan, elkezdhetnek ismerkedni.

De akik csak a netet használják ismerkedésre és élőben nem tudnak sikereket elérni, azoknak neten is sokkal kevesebb esélyük lesz, ha máskor nem, akkor majd az élőbeni találkozáskor.

Elsőre ennyi.


18/F

2010. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!