Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vegulis mi legyen akkor a tema?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegulis mi legyen akkor a tema?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok abban hogy ti is voltatok az én helyzetembe!?Mindig van egy jo témám amit a barátaim körében szoktam előhozni...de mikor olyan lány körében vagyok aki tetszik nekem es iránta nemcsak puszta barátságot érzek akkor olyankor leblokkolok és nem jön ki szinte semmi értelmes dolog a számból.Épp ezért szeretném ha tanacsolnátok nekem egy két témát ami szerintetek minden átlagos lányal lehet beszélni és ami őt is és teged is foglalkoztat..Ilyen témaköröket kérné és akkor jo tapasztalatokat is elfogadok
2010. aug. 15. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

emlékezz vissza, hogy mikről beszélgettél a barátaiddal. Ha többnyire konzolos játékokról, akkor az felejtős :)

elég sok ilyen téma volt már, szerintem ilyenkor hiába tanulsz be szövegeket, a stressz miatt szűkölsz csak.

Érdemes előtte meginni valamit (pl sört), és akkor máris lazább leszel egy kicsit.

2010. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sz-rásról.
2010. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kazama ***** válasza:
Érdeklődj, mivel foglalkozik, mit csinál szabadidejében, "Tényleg? Az de jó" és párjai válasznak :D Te miket csinálsz, stb. Hátha lesz közös pont, és akkor már meg is van a téma, amiről tudtok beszélgetni. Feltétlen ne kocka dolgokról és ne az időjárásról. Ezenkívül sztem minden jöhet :)
2010. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm...ez eleg jol hangzik...mas velemenyt is varok...
2010. aug. 15. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
én is az előző válaszolohoz viszonyulok .Kérdez és majd akad egy kérdés amiből akár támára is át válthattok.A lényeg téll hogy ne legyél kocka és hogy lazulj el igyál vmit. Sok sikert :D
2010. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!