Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

egy fiú tetszik nekem, már elballagott, szal nem találkozhatnék vele suliban. a 'félős' lányok közé tartozom, ezért nem tudom hogy hova hívjam el, és hogyan hívjam el. hát igen, semmi fantáziám. én pl. fagyizásra gondoltam.


de azt sem tudom hogyan 'adjam be' neki hogy tetszik, és többet is szeretnék a barátságnál


2010. aug. 15. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
félek hogy kinevet, vagy nem vesz komolyan
2010. aug. 15. 18:00
 2/8 Kazama ***** válasza:

Hívd el az Inception-re :D Nagy nagy film tuti értékelni fogja. :D


Amúgy sztem sétáljatok egyet, elnyaltok közbe egy fagyit stb. Majd jön a többi. Séta, beszélgetés és hajrá!

2010. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne félj. Én olyan azt gondolom, hogy a te ellentéted vok. xD Mondd meg neki, hogy nincs- e kedved csak úgy egyet fagyizni? Akár lehet mozi, séta stb. Aztán kérdezd meg őt hogy tetszel- e neki. Mondd azt, hogy csak úgy kíváncsiságból kérdem. Azt utána a többit találd ki te.:D
2010. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak nem tudunk beszélgetni! mind2en bőbeszédűek vagyunk, de ha egymásra maradunk, akkor csak hallgatunk, és ezt mindkettőnk unja. :( azt mondják osztálytársaim hogy mind2en zavarban vagyunk. igazat adok nekik :S
2010. aug. 15. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszokat!!
2010. aug. 15. 18:13
 6/8 Kazama ***** válasza:
Ha csönd van erőltesd meg magad kicsit :) Egy két mondat és beindul a beszélgetés, attól te nefélj, főleg hogy bőbeszédűek vagytok :)
2010. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 raoul ***** válasza:

Olyan helyre (mondjuk kiállításra), ahol van közös téma és mindketten tudtok véleményt alkotni, így legalább megismered a srácot, meg nem kell aggódni a téma kifogyása miatt.

A fagyizás azért gáz, mert ha elakad a beszélgetés, akkor sokkal nehezebb beindítani, mintha egy közös téma (fotó, festmény, plakát, zeneszám...) alapján kellene.

2010. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenkinek :D már kitaláltam néhány témát :D
2010. aug. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!