Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néhány randipartnerem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány randipartnerem miért kíváncsi a horoszkópomra?

Figyelt kérdés

Idáig több alkalommal is előfordult hogy a randik során a nők rákérdeztek arra hogy mi a horoszkópom.

Sok nőnek fontos hogy mi a pasi horoszkópja?

Már társkereső oldalakon is láttam hogy kiírják a csajok a horoszkópjukat.



2021. jan. 25. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem kell egyből fogyatékosnak leírni, ha valaki rákérdez... az én barátom pl. tipikus oroszlán, a csillagjegy élő szobra, le sem tagadhatná.


Valakire nagyon illik a horoszkópja, valakire szinte egyáltalán nem. Sok nő (köztük én is) kíváncsiságból kérdez rá, nem azért, mert ez alapján dönti el, hogy van-e esélyed nála. Én arra vagyok kíváncsi, h mennyire illik a csillagjegy az adott emberre. Rám például egyáltalán nem illik az enyém (ikrek).

2021. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Mert a mai nok mind ezobioterikusok, meg veganok, meg libsik, meg biszexek, csak azert nem b**ik, mert nokent csak leszbikusak lehetnek:)


Degeneralt egy vilag.

2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
#11 szerintem az is elmond sokmindent az emberről, hogy mi érdekli. Pl. ha valakit érdekel hogy egy emberre mennyire illik a csillagjegye alapján készített horoszkóp, az engem nem érdekel. ;)
2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%
#12 barátnőm egyik sem szerencsére. Bar ha biszex lenne, azt elviselném. ;)
2021. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%
#14 Ja azt en is, volt is biszex csajom, meg 3as meg minden, de ettol meg a vilag degeneralt, es a legtobb rufke bugos.
2021. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

10+ évvel ezelőtt egy srác velem azért fejezte be az ismerkedést, mert vízöntő vagyok, és ő nem jön ki jól a vízöntőkkel. :D Addig klappolt minden, nagyon jól elbeszélgettünk.


Szintén srác vagyok.

2021. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
#16 Mondjuk, ha srac vagy, akkor en el sem kezdem az ismerkedest, amugy sztem ez nem homo kategoria volt..., de jo tudni hogy nalatok is vannak ilyen horoszkopos agyhalottak, nem csak a szebbik nemnel:)
2021. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%
#13 Szíved joga. Az ilyenekkel valószínűleg még az első randiig sem jutnék el, aki ez alapján ítél meg egy embert, kb. három mondat után tiltanám mindenhonnan. Szóval ne gondold, hogy hatalmas veszteségként éljük meg mi nők 😌🤣
2021. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

#18 "Az ilyenekkel valószínűleg még az első randiig sem jutnék el"


Én is pint ezt mondtam. Azt nem tudom hogy hogy tiltanál mindenhonnan, meg hogy ez mit jelent... Talán kitiltanál a sarki közértből, vagy mi a szösz?

2021. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Az ezotéria a női butaság egyfajta indikátora, szintmérője. Ha magától felbuggyan, akkor ott már gáz van.
2021. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!