Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puncs.hu előfizetés és sugar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu előfizetés és sugar boy tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első kérdésem az lenne, hogy ugye megváltozik az oldal 'felhozatala' az előfizetés aktiválása után? Még tavaly regisztráltam, de kb 5 nap után rá is hagytam, mivel csak ugynazat a 15-20 hónapok óta inaktív - nem prémium-profilokat dobta fel a rendszer. Ha nem jön be a dolog könnyen le lehet mondani az előfizetést? Valamint vannak-e itt sugar boy-ok? Milyen tapasztalaitok/tanácsotok van egy kezdő számára?

2021. jan. 20. 21:13
 1/1 SeggszagFC válasza:
50%
Ezekben az oldalakba nem kene bizni! Kamu profilokat gyartanak, es vannak moderatorok, akik foglalkoznak veletek, de nem tudhatod, hogy milyen nemű stb. Én is dolgoztam egy ilyesmi oldalon mint moderátor, minél tobb olyan szoveget irsz neki amitol bekanosodik, nem fogja erdekelni, megtobbet akar majd, igy az oldal siman penzt keres azzal, ha koltenek ra, es veszik az elofizetest mint az orult.
2021. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!