Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok ma egy fiúval. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok ma egy fiúval. Mit csináljak? Mindig leblokkolok!?

Figyelt kérdés

Szóval ma délután találkozóm lesz egy fiúval, aki tetszik, és én is neki. Jó a beszélőkéje, el is tud dumálni egy ideig, mesél stb. De mikor befejezi akkor fűzök hozzá valamit. Ha olyan a téma, akkor szólok én is pár szót, pl. ha velem is történt már olyan, de ennyi :S


Egyszerűen nem tudok neki mit mondani. Valószínű zavarban vagyok...


Azt kérném tőletek, hogy mondanátok olyan témákat, amiket esetleg belökhetek időközben?


Nagyon megköszönném :)


17L


2010. aug. 15. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
ezért kell olyanról beszélgetni, amihez hozzá tudsz szólni. Hobbik, sportok, ilyesmi.
2010. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben elmondanám neki, piruló, aranyos arccal, hogy ha nagyon nagy a kínos csönd, hogy milyen zavarban vagy, azért nem tudsz mit mondani... :)
2010. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szereti-e a természetet, természetvédelmet. Természetesen ilyenkor a jó válasz: az igen.
2010. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
öleld meg olyankor :D
2010. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor már adj neki egy puszit :)
2010. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor már mind kettőt :D
2010. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szerintem először is próbálj egy kicsit nem izgulni :)tudom, hogy ez ilyenkor nehéz. Ha feldob egy témát akkor próbálj meg érdeklődő lenni, lássa az arcodon, hogy érdekel, kérdezz bele a témába. Ha mond valami vicceset nevess :):)azt nagyon szeretik a férfiak. Előbb utóbb fel fogsz oldódni és megered a nyelved, de ha még annyira nem akkor sem kell megijedni, mert általában jobban szeretik az olyan lányokat akik inkább hallgatnak és figyelnek, mint az olyanokat akiknek be nem áll a szájuk, és nem lehet mellettük szóhoz jutni. Azért ne legyél kuka sem, próbálj meg bekapcsolódni a témába, ha olyan témát dob fel amit annyira nem ismersz, akkor mond meg nyugodtan, hogy ebben a témában annyira nem vagy jártas és rögtön utána feltehetsz egy kérdést, hogy pl ő hogy van vele. Mondok egy példát: Elkezd beszélni a fociról, ha szereted akkor mondod, hogy te is nagyon szereted igaz inkább nézni, mint űzni, esetleg ki a kedvenc csapatod, stb., ha nem szereted akkor mondod, hogy annyira te ebben nem vagy jártas, de pl a vb-t nézted. Megkérdezheted, hogy ő szokott-e focizni, hogy edzésszerűen vagy csak hobbiból...vagy ha tudod, hogy sportol valamit akkor te is feldobhatod ezt a témát, kérdezgess tőle bátran, ha látod, hogy már befejezné amit mond elmondhatod, hogy te mit sportolsz, hogy futsz, táncolsz, konditerembe jársz, stb. ha van közös ismerősötök az is jó téma, vagy a suli, esetleg megkérdezheted tőle, hogy nyáron dolgozott-e valahol, hogy van-e háziállata, hogy volt-e nyaralni. Nagyon sok olyan téma van,amit ilyenkor fel lehet dobni, ha nagyon nem megy a beszélgetés akkor feldobhatod, hogy eléggé izgulsz, meg fogja érteni, még viccelődhettek is rajta, nevethettek egyet, utána mindketten fel fogtok oldódni. Mindig az első tíz perc a legnehezebb. Szerintem nem lesz baj, mert írtad is, hogy jó a beszélőkéje.

Még egy jó tanács, ha csak találkoztok valahol de még nincs eldöntve, hogy mit csináltok és ő megkérdezi, ne mond azt, hogy neked mindegy, inkább mondd, hogy sétáljunk, vagy induljunk el arra...:)

Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét!

2010. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Iszonyatosan izgulok. :D


Eddig csak msn-en beszéltem vele futólag, és egyszer összefutottunk.


Igazából nem tervezem, hogy első találkozáskor puszilgassam, meg ölelgessem. Ki tudja mi lesz belőle.. :D


Azt sem tudom miért izgulok ennyire.. Mondjuk az előző találkozáskor (egy másik fiúval) is csak addig izgultam, míg össze nem találkoztunk. De addig nagyon...:D


Hú.. :D Köszi még egyszer :) Hasznosak voltak a tanácsok.

2010. aug. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!