Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szal van egy srác aki nagyon tetszik nekem és jeleket is küldtem felé, de nem lépett semmit. Pár találkozással ezelőtt (régóta ismerjük egymást) kicsit nyitott és elmondta, hogy pszichés(jólírtamm?) gondjai vannak.... azóta nem beszéltünk és nem tudom most mitcsináljak:(
2010. aug. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én eddig azt hittem, hogy a lányok nem fekszenek le olyanokkal, akiket sajnálnak. (Gondolok itt a pszichés gondokkal küzdő fiatal fiúra) Lehet, hogy ez nem is annyira igaz? (Csak azért gondolom, mert nyilván nem járnál olyannal, akivel nem akarsz lefeküdni)

Egyébként, ha van valami elérhetősége a srácnak, nyugodtan keresd meg. Persze, csak akkor, ha nem sajnálatból tennéd ezt... Meg ha nem valami szociopata sorozatgyilkos jellemre vall az a "pszichés gond"...

2010. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért pszichés gond alatt nem kell sorozatgyilkosságot érteni, de önbizalomhiány, az anyjához való beteges ragaszkodás, pszichés alapú merevedési zavarok elég gyakoriak.
2010. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha pszichés gondjai vannak,akkor kesztyűs kézzel kell vele bánnod.Több odafigyelés,több törődés,hogy vigyázz a kis érzékeny lelkére.Döntsd el,hogy ez kell neked,vagy inkább egy egészséges férfias férfi.

Megjegyzem,az is pszichés gond,ha valaki nyuszi ahhoz hogy hanyatt döntsön egy lányt.Önértékelési zavar.

2010. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de még kérnék többet is! "major depresszióban szenved" és fóbiái is vannak, de eddig észre sem vettem ilyet rajta azon kívül, hogy nem beszélt magáról semmit
2010. aug. 15. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tetszel is neki azért nem akar járni veled mert pszichés és ez megnehezítené a kapcsolatotokat.Ha tényleg nagyon tetszik és érzed hogy ki tudnál tartani mellette akkor közelíts jobban felé és próbálj meg segíteni neki.Lehet hogy te neked lesz köszönhető amiért kigyógyul.De azért ajánld neki az orvost
2010. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyedben beszélgetnék vele. Először alap témákról: "Jó volt ez a buli", vagy "Szép az idő, flangálunk egyet?". Ha tetszik a csóka, és érdekel, akkor kérdezd a betegségéről... Úgy tudom, a major depresszió szorongással jár. Én szorongós vagyok, innen tudom, hogy nálam lassan indulnak be a dolgok, mert mindig hezitálok. Szóval innentől várj addig, amíg ő csókol meg/ér hozzád/hív el valahova. Ha törődsz vele; azzal, hogy hogy érzi magát, mi történt vele; jeleket is küldött, akkor szerintem csak várni kell, míg beérik. Szóval mire bátor lesz ahhoz, hogy eljárjon veled. Itt van mindjárt 20-a, hívd el a főtérre vagy valahova, dumáljatok, utána várj, míg ő hív el, szerintem. Várom a fejleményeket. :-)
2010. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!