Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Végülis barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Végülis barátok vagyunk. Vagy mégse? Vagy MÉGIS? 15/L ő 18/F

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiúbarátom(én meg lány vagyok:P),akivel jól kijövünk.A legjobb barátja azt irta nekem smsben,hogy szerelmes a tag belém.Tényleg vannak pillanatok,amikor úgy viselkedik,de az utóbbi napokban teljesen furán viselkedett,már úgy se mint egy jó baráttal.Elmentünk bulizni,külön de ugyanarra helyre,de tudtuk,hogy megyünk mindketten,bár az enyém kétséges volt még,de elmentem,a legutolsó követ is megmozgattam,hogy elmehessek.Mikor megérkeztem meg se látott,amikor meglátott is köszönt s furcsa volt,ott mindenkivel szórakozott kivéve velem:(aztán mikor mentek haza,a barátnőm szerint olyan ésin nézett rám,és a legjobb barátja is odajön s hát akkor szia drága,na de mindenki tud rólam,még a lányhavrjai is felvettek msn-en és kérdezték mi a helyzet vele...Most nem tudom,hogy akkor mit akarhat,bár a körülöttem élők szerint szerelmes belém,de én nem tudom,ilyen viszonyultsággal,hogy lehet az???Na és igen.Lehet ha nekem is jobban tetszik a kelleténél.Légyszi mondjátok el,hogy vajon mi lehet vele???Én 15/L ő 18/F.köszi előre is mindenkinek, puszi:)
2010. aug. 15. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Puhatolózz! (:
2010. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úristen 15L egy 18F-val? :O

Szerintem ez jó nagy kitolás a veled egy idősekkel.

Hidd el van olyan 15 éves aki nagyon vágyik egy lányra és

megtudna adni mindent. nemtudom minek kell neked egy 18 éves. Amúgy meg szerintem az lehet az oka, hogy szégyelli a korodat, legalábbis én ezt vettem le a szövegből. (nem akartalak megsérteni) 17F

2010. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia sajnos él foglak keseríteni ő csak meg akart dugni illetve elvenni a szüzességed nem adtad meg neki nem tudott a barátságon keresett könnyebb prédát.

Már az életkort nézd.

16/F

2010. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megértem azokat a fiúkat is de szerintem mi lányok jobban vonzódunk az öregebbekhez,és az 3év..már ne haragudj nem sok..a másik pedig,hogy ő nem olyan pasi aki sexre vágyik...ismerem,hiszen "legjobb barátok" vagyunk...
2010. aug. 16. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden esetben fontos az életkor..meg ha a fiatalabb se viselkedük úgy mint egy idióta,akkor annyira nem lehet gond a korkülönbség.

3 év nem is olyan sok..

Egyik ismerősöm 13 volt,a barátja akkor töltötte a 17-et mikor összejöttek.:) (Amúgy előtte is ismerték egymást,3 és fél éves körkülönbséggel )

3 éve vannak együtt.:D:D (Rem még sokáig:D:D)

Bár a fiút a haverjai néha piszkálták,akkor is együtt maradtak,a fiú barátai is elfogadták a csajt,mikor jobban megismerték.:))

Remélem ez a csávó nem olyan,hogy csak d_gni akar..sok sikert.:D



L.15

2010. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem a kor számít, sőt, a 3 év az ideális korkülönbség, akár hány éves az ember..


Azt, hogy mi a baja a fiúak, nem tudom, de ötleteim vannak. Egyrészt lehet, hogy fél ezt ő maga bevallani, de az is lehet, hogy örlődik azon, hogy felbontsa a barátságotok egy kapcsolattal és ezért viselkedik egyszer így-egyszer úgy, mert nem tudja mit tegyen.

Sőt, az is lehet, hogy csak a haverjai akarják veled összehozni, de ő maga inkább csak a haverbarátod maradna.

Nem ismerem, ezért ennyiből nehéz megmondani, hogy pntosan mi van. A legbiztosabb az lenne ha ezt vele beszélnéd meg. Szerintem mond el neki, hogy ezt mondta az egyik haverja (a nevet ne mond, nehogy baj legyen belőle, hogy beköpöd), és ez igaz-e. Ha igaz, akkor meg kérdezd meg, hogy miért viselkedik ilyen furán. Nem bonyolult ügy, csak egy kis kommunikáció kell.


19/L

2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!